Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Ktory model najlepszy

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

krecik002
-#
Posty: 14
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 11:03

Ktory model najlepszy

Post autor: krecik002 »

Witam ostatnio dostaly sie w moje rece nowe sprzeciki PSX. A wiec tak 2 modele
1] 5502
2] 7502

Ta pierwsza jest przerobiona i dziala bez problemu ta 2 to czysty orginal niedawno plaby zerwalem. Chce sie dowiedziec ktory model jest lepszy. Z gory dziekuje za odp

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

na twoim miejscu brałbym oryginała, więcej wytrzyma, tylko gorzej może być z grami oryginalnymi jeśli ich nie masz, a nie masz zamiaru kupować.
Obrazek

Krychu
-#
Posty: 36
Rejestracja: pn 15 mar, 2010 00:45

Post autor: Krychu »

skoro juz taki temat powstal to czy ktos wie co jest lepsze, PSone czy pelnowymiarowe PSX serii 5xxx, 7xxx lub 9xxx

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

5xxx i 7xxx są prawie identyko zaś 9xxx nie ma tego wejścia paraell czy jakoś tak (te podłużne zasłonięte klapką ) , ale bym wybrał 7xxx niż 5xxx bo miałem 2x 5xxx i z nimi mialem problemy ciągle , teraz mam 9xxx i śmiga też dobrze ;)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

krecik002, posiadam 5552 już około 10 lat i mi śmiga bez żadnych napraw. Myślę, że jak wybierzesz 5502 to też będzie git chociaż 7502 jest nowsza...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

emet96
-#
Posty: 11
Rejestracja: ndz 11 kwie, 2010 12:25

Post autor: emet96 »

Ja posiadam SCPH-5552 właśnie jak go rozbierałem to wyrwałem gniazdo zasilania lasera. Również posiadam scph-102 (slim) nieprzerobiona śmiga ok też mam scph-9002 przerobioną ten model jest najlepszy tylko że nie ma gniazda parrallel (niewiem czy dobrze napisałęm :-) ) ale i tak go nie używam.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

To samo ode mnie, polecam SCPH-7502. Potrafi służyć przez długie lata ( osobiście posiadam ten model ale przerobioną ). Moja ma 9 lat, a i tak pięknie się trzyma.

ODPOWIEDZ