Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Duzo gier mi nie chodzi ;/

PSX od strony technicznej, pomoc

Moderator: Moderatorzy

Erixon
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 21 sie, 2008 13:34

Duzo gier mi nie chodzi ;/

Post autor: Erixon »

Juz o tym problemie pisalem ale nie zaszkodzi...(najwyzej mozna usunąć)

A mnianowicie chodzi o to ze sciagnalem gry:


Crash team reacing (moja ulubiona) plik img (nie odpala sie lub pokazuje sie "please insert plaustation format cd)


Silent Hill img(483 mb) sub(1kb) "nie pamietam nazwy" (24mb) (nie odpala sie lub pokazuje sie "please insert plaustation format cd)



FiFA--(chodzi ale muli sie i nawet 1 meczy nie zagralem, bo gry klikam rozpoczecie meczy to sie nie odpala)

TEKEN 3(JEDYNA GRA KTORA MI CHODZI BEZPROBLEMOWO Z TEJ STRONY)


Jedyne co teraz zaobserwowalem to to ze przy wypalaniu nie zaznaczalem opcji "WŁACZ OCHRONE ZAPISU" czy jakos tak moze to jest przyczyną.

Odrazu mowie-plytki są nowiutkie bez rysek.

Prosze o pomoc i z góry dzieki. xD

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

tak wiec po pierwsze płytki może bez rys ale jakiej firmy po drugie jakiej konsoli używasz ps one czy 2 ? i po 3 co do gier polecam alcochol 120% i tak jak jest w poradniku o wypalaniu płyt albo alternatywnie nero którego bardziej wole ale on nie potrafi zdefiniować wszystkich formatów.
Obrazek

Erixon
-#
Posty: 4
Rejestracja: czw 21 sie, 2008 13:34

Post autor: Erixon »

Plytki: sony
Konsola psone

uzywam alcohol 120% black edition

Dzieki ze chociaz Ty sie pofatygowales zeby mi pomoc xD thx

Używaj opcji EDYTUJ.
LukasTe
Ostatnio zmieniony pn 10 lis, 2008 20:57 przez Erixon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

No to coś musi być z twoją konsolą bo jeśli wypalasz płytki tak jak jest w poradniku to powinny śmiga ci bez problemowo hmm a spróbuj jeszcze nagrać w nero ewentualnie zmienić obraz w UltraIso na ten sam format w którym masz swojego tekkena może to pomoże :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Mi żadna gra już nie pójdzie na PSX, chyba że... Postawie konsole bokiem! Tak jak PS2! Spróbuj, może ci pójdzie, bo też miałem "insert disc". Nie nażekaj, że nie masz warunków, bo ja mam klape zepsutą i mi sie cały czas otwiera, a na dodatek konsola bokiem tak stoi, że wystarczy szturchnąć i leci.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Bobomezo
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 17 cze, 2009 18:31

Post autor: Bobomezo »

Hudżu Hudżu pisze:Mi żadna gra już nie pójdzie na PSX, chyba że... Postawie konsole bokiem! Tak jak PS2! Spróbuj, może ci pójdzie, bo też miałem "insert disc". Nie nażekaj, że nie masz warunków, bo ja mam klape zepsutą i mi sie cały czas otwiera, a na dodatek konsola bokiem tak stoi, że wystarczy szturchnąć i leci.
Hihi, może pomoże ? :-P
PSX 4 - ever :)

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Bobomezo pisze:Hudżu Hudżu napisał/a:
Mi żadna gra już nie pójdzie na PSX, chyba że... Postawie konsole bokiem! Tak jak PS2! Spróbuj, może ci pójdzie, bo też miałem "insert disc". Nie nażekaj, że nie masz warunków, bo ja mam klape zepsutą i mi sie cały czas otwiera, a na dodatek konsola bokiem tak stoi, że wystarczy szturchnąć i leci.

Hihi, może pomoże ? :-P
Też tak robie mi w ten sposób gry chodzą zdecydownaie płynnie i lepiej sie je odpala ;)
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Bobomezo
-#
Posty: 7
Rejestracja: śr 17 cze, 2009 18:31

Post autor: Bobomezo »

A ja tak próbowałem (postawić tak jak PS2) i było tak samo !!
PSX 4 - ever :)

Awatar użytkownika
Raziel12468
-#
Posty: 6
Rejestracja: wt 23 cze, 2009 15:19
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: Raziel12468 »

Też tak miałem, jak nagrywasz obrazy płyt z formatem .img, .sub lub .ccd to nagraj programem CloneCD, ja też na początku tak próbowałem Alcoholem 120% i miałem tak samo, nagrałem przez CloneCD i poszło, ;-) nagraj ClonemCD i zobaczysz, że pujdzie :mrgreen:
Aktualnie gram w :
PC
FlatOut : Apokalipsa
PSX
Crash Team Racing

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: hetm4n »

Kod: Zaznacz cały

 nagraj ClonemCD i zobaczysz, że pujdzie :mrgreen:
a z kąd wiesz ze on ma taką samą nagrywarke i wersje clona co ty? i jeszcze dodatkowo te same płyty co ty? a może ma laser zjechany??

ODPOWIEDZ