Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Petycja

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Petycja

Post autor: ExGamer »

Jeśli uważacie że dział PlayStation 3 powinien być na naszym forum podpiszcie się pod tym postem.
Pamietajcie o przyszłości- kto wie może za rok, dwa kupicie Chlebaka i wtedy chcialibyscie już mieć rozbudowany dział PS3 więc nawet jesli nie macie jeszcze tej konsoli to nic nie znaczy. Pomimo tego podpiszcie się aby rozzudować nasze forum.

UWAGA: piszcie popieram/nie popieram i uzasadnijcie czemu tak a nie inaczej. (jak nei chce się wam pisać to tylko podpiszcie się pod postem, ale uzasadniona odpowiedz jest więcej warta)


Ja jako założyciel tematu oczywiście apeluję o taki dział, kto jeszcze jest za?
Ostatnio zmieniony pt 20 sie, 2010 20:33 przez ExGamer, łącznie zmieniany 1 raz.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ła sam już się o to pytałem ze 3 razy, ale "za mało materiałów jest dla tego działu".
Myślę, że już jest wszystko ok, mamy (conajmniej) 4 użytkowników posiadających PS3, czyli
ExGamer
snakeshake
hu6y
no i oczywiście ja

Z tej listy 75% udziela się ostro (ciekawe co jest z hu6y), więc temat nie będzie "gnił".
Oczywiście POPIERAM
oraz ponownie (5 raz) proszę o opcje "raportuj post" :P

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Popieram !
Jestem bardzo chętny na ten dział :mrgreen:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Podpisuję się również pod opcją raportuj post, byłaby bardzo użyteczna i ujęła by troche pracy Michaelowi i Lukasowi.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Będę nad tym rozmyślał :) Podpisujcie się zatem.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Ja również popieram raportowanie, na prawdę przyda się ta opcja. Co do ps3 to osobiście nie posiadam, ale dział może powstać, gdyż jest na forum parę osób które go posiadają, więc dla nich i tę propozycję popieram ;)

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Na dział ps3: Owszem tak.

Na dział raportów: zdecydowanie tak

Na czerwony kolor oraz jego odcienie ,,wyłącznie dla adminów'' : zdecydowanie TAK

Na opcję spoiler: ZDECYDOWANIE TAK!!

Na zaostrzenie regulaminu: ZDECYDOWANIE TAK!!

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie naszych i moich propozycji :D

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

popieram przyda się bardziej rozbudowany dział sam będę posiadał PS3 za jakieś 2 miechy
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Witold, to nie chodzi o dział raportuj, tylko o takie cuś
Obrazek
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Możecie już raportować posty jeśli chcecie :)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wiemy, czekamy teraz na dział PlayStation 3.
Co więcej dzięki "cudeńku" o nazwie JailBreak skoczy sprzedaż konsol PlayStation 3, co z kolei doprowadzi więcej użytkowników do naszego forum - gdyż jako jedni z niewielu mamy gry na PS3. Dodam jeszcze, że jeśli PS3 będzie emulawać inne konsole (choćby wcześniejsze wersje PS) to będą się pojawiać kolejni użytkownicy PS3. Apeluję o powstanie działu :D.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Oczywiście powstanie działu PS3 jest nieuniknione, tematyka forum to wszystkie konsole SONY i tego będziemy się trzymać (oczywiście z naciskiem na najstarszą). Musze tylko przemyślec cały rozklad forum czy dodać tylko na takiej samej zasadzie jak inne kategorie PlayStation3 czy wprowadzić większe zmiany.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

ExGamer, PS3 jak najbardziej emuluje gry z innych konsol PlayStation, np. wersja 60GB emuluje oryginalne gry PSX i PS2. Inne wersje chyba też. Coś kiedyś czytałem, że chyba jest nawet tak, że emuluje piraty PSX i oryginały PS2 ale nie próbowałem tego - szkoda lasera ;) . Zresztą w PlayStation Store można kupić na PS3 takie hity z PSXa jak Crash Bandicoot 3, MediEvil, czy Crash Team Racing i wiele innych! Tylko one są droższe (chyba) niż oryginalne wersje na PSX.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Zohan, tak, tylko wersję 60GB przestali produkować i nici z emulacji ps2 na chlebaku. Co więcej PS3 nie czyta pirackich płyt z PSOne ani ps2. wiem bo probowałem (na wersji fat 60 własnie i slim 250).
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Przepraszam, ale ja jestem absolutnie na nie, napewno jest dużo innych for o tematyce ps2 albo ps3, ja natomiast nie chce by z powodu tych działów zaniedbywano szaraka, to chyba aktualnie jedyne żyjące forum o tej tematyce, więc naprawdę nie doprowadźcie do tego by to legło z gruzami.
Obrazek

ODPOWIEDZ