Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Zostań VIPem!

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lee2
-#
Posty: 91
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 09:43
Kontakt:

Post autor: Lee2 »

dzięks :-D
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Oficjalnie pragnę podziękować za miły gest ze strony Draksona względem Son of the Mare. Wysłał SMS by podwyższyć innemu użytkownikowi rangę. Brawo! Naprawdę nawet przez tak mały gest można z uśmiechem spojrzeć, że jest wiele dobrego na tym świecie. Dzięki.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Wiedziałem że Draksiu to "swój chłop" :!: :!: :!:

Obrazek
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

Trochę się czuję z tym dziwnie :-) Będę godnie was reprezentować i waszą stronę no i oczywiście siebie! ;-) a co do lepszego świata polecam film podaj dalej. Warto byłoby poruszyć związany z tym filmem jakiś temat by przybliżyć innym użytkownikom forum jakieś wartości :-)

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

prosiłbym o VIP-a (dodałem kilka gierek na ps2:D)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

DembolMaster pisze:prosiłbym o VIP-a (dodałem kilka gierek na ps2:D)
?

1.Nie są to twoje uploady
2.Miałeś dodawać wstawki do istniejących już tematów, a topic z Grand Theft Auto: San Andreas już istnieje, więc trzebało poszukać i tam to wklejić

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

nie moje!!! a skąd to możesz wiedzieć!!!

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jam jest pan i władca tego świata i wiem, że nie są twoje! Muhahahahaha!

Nawet jak ty je upnąłeś to nie zaliczymy ci bo nie ma w tych plikach twojego nicku. Myślisz, że jesteśmy głupi, a sam się taki zrobiłeś.



Phi znalazł cwaniaczek na warezach linki i pluje się, że są jego...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

DembolMaster to prawda, ale by twoje upy były zatwierdzone w nazwie linków musiałby być m.in. twój nick. Tak na dobrą sprawę to otrzymanie rangi Vip poprzez uploady jest już raczej nieaktualne, gdyż pierwsze 5 osób mogło skorzystać z tego przywileju ;) Jak w inny sposób można zostać Vipem? Odpowiedź znajdziesz tutaj :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=11

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

HAHAHAHAHA
Ostatnio zmieniony sob 26 cze, 2010 10:03 przez DembolMaster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

DembolMaster, panuj nad emocjami, nikt cię nie zmusza by zostać VIP'em, to nie jest konieczność a zaszczyt, więc troszkę pohamuj swoje uwagi, nic nie wnoszące do tematu..., a wręcz mogące kogoś obrazić, gdyż nie sądzę aby VIP'owie byli głupi że wspomogli stronę...

=============

a co do twoich wstawek np. True Crime Street of L.A. to sądzisz że jesteś tak bardzo przebiegły? i nas nabierzesz na to że są twoje? to grubo się mylisz , bo tu działają ludzie "nie wczoraj urodzeni"...
i znamy strony typu:
chilewarez :arrow: http://www.chilewarez.cl/foros/showthread.php?t=104456
taringa :arrow: http://www.taringa.net/posts/juegos/158 ... a-PS2.html (prawie na samym dole postów)

itp.

więc albo przestaniesz kozaczyć albo się pożegnamy... , bez żalu z naszej strony
pozdro
Ostatnio zmieniony ndz 20 cze, 2010 15:24 przez michael69, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

dobra, koniec tematu:D

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Prosiłbym o ponowne nadanie mi rangi Super Vip'a, zasługi znane: kasa i upload, obiecuje, że nie będę już zmieniał profesji i zostanę przy tej pięknej żółci, o ile pan admin na to przystanie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Blaevy, z tego co widzę to móglbyś wrócić do VIPa. No ale zasługi masz to możemy się dogadać ale dopiero co chciałeś by odebrać Ci wszystkie rangi..

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

LukasTe, Wiem, że zmienny jestem i nieodpowiedzialny, ale teraz jest to moja ostateczna prośba o jakąkolwiek rangę
Obrazek

ODPOWIEDZ