Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

GROMOTORY.pl - stań się współtwórc&

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

GROMOTORY.pl - stań się współtwórc&

Post autor: LukasTe »

Mamy zaszczyt zaprezentować nową partnerską stronę dla fanów gier wszelakich!
Gromotory to społeczność osób, które uważają, że gry to coś więcej niż rzeczywistość.

Co to jest gromotor?
Najprościej ujmując jest to demotywator związany z grami. Przyjmujemy niezwykłą rolę gracza promującego wirtualny styl życia w grach na konsole i komputer. Nie zapominamy jednak o grach planszowych i innych z naszego dzieciństwa. Możemy wstawiać obrazki i filmiki. Motywujemy i demotywujemy do grania, dzielimy się tym z innymi i czerpiemy satysfakcję z rozgrywek typu multiplayer.
Najbardziej cenimy własnoręcznie „zrobione” screeny z gier. Oczywiście te niosące ze sobą konkretny przekaz ;)


Gromotory są partnerem forum na którym jesteśmy dlatego tym bardziej zachęcam do odwiedzin ;)

GROMOTORY.PL
Ostatnio zmieniony sob 28 lip, 2012 13:23 przez LukasTe, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Świetny pomysł na takie coś no nie powiem ale się uśmiałem :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dobra strona, zacznę myśleć nad wrzucaniem czegoś dobrego :)
i mam ogólną prośbę - nie jedźcie tak po Xboxie - ta strona ma łączyć, nie toczyć otwarte wojny Sony vs Microsoft
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

A kto jedzie po xboxie? Ja wrzuciłem 2 gromoty o Xie, ale ten z RROD'em akurat nie był skierowany konkretnie na X'a ale też na PS3. Tylko że z YLODem nie mogłem dobrego screena znaleźć.

A drugi gromot, ten ze zwykłym X'em, to prawda. Nie mówię, że ta konsola jest zła, ale została zmarnowana. Za szybko przestali na nią gry wydawać i wgl.
SCEE™

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Z RODem to dobry gromotor, można bez problemu podstawić tu YLODa, ale
http://gromotory.pl/122/xbox
http://gromotory.pl/112/magia
dajcie spokój z walkami konsol, bo to denerwuje tych, co mają xboxa i się będą odgryzać. Nie wiem czym, chyba tylko kinnectem :P

nie, nie kupiłem xboxa :P
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ten mój gromot którego podałeś nie miał zamiaru krytykować Xklocka. Chodziło o to, że tak świetna konsola została tak zmarnowana... Przecież XBOX miał większe możliwości od PS2, ale przez to że został porzucony, nie rozwinął skrzydeł.
SCEE™

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Zohan spokojnie takie gromotory nie są aż tak złe ;-) jak chcesz zobaczyć prawdziwych "hejterów xboxa"
i ich gromotory to wpisz sobie po prostu w google xshit albo antyxbox :mrgreen: btw pomysł na serwis gromotory bardzo dobry ;) chociaż trochę słabe są niektóre :->
Obrazek

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Do co
http://gromotory.pl/122/xbox
To jednak i mnie obraża ponieważ póki się tej konsoli nie miało - nie powinno nadawać się jej opinii. I tyle :3

Awatar użytkownika
glukkon7
-#
Posty: 116
Rejestracja: czw 24 lut, 2011 11:10
Lokalizacja: Krosno

Post autor: glukkon7 »

No i już się zaczynają kłótnie :)
Co bym sie przejmował gadkami na temat konsoli... Ja mam PS2 i możecie po niej jechać jak po burej suce. ;)
Lepszy maluch w garażu, niż Opel w telewizorze.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ostry96, Powiem tyle. Ten gromot NIE MA ZAMIARU HEJTOWAĆ XBOXA. Po za tym każdy wie że Xbox został zaprzepaszczony. Sam swoim gromotem to udowodniłeś... Ja tylko potwierdzam fakty...
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie ma co się kłócić.. każdy dodając gromota może przedstawić swoje stanowisko i siłą rzeczy niektóre mogą okazać się skrajnie różne, a stronę tworzymy dla wszystkich.
Oczywiście szczególnie obraźliwe lub te bardzo zminusowane będziemy przenosić do archiwum. Jednak uważam, że zdrowa dyskusja w postaci gromotorów nie zrobi nam krzywdy ;)<br>
<br>
Ciągle jesteśmy w fazie rozwojów więc wszystko co dodane znajduje się teraz na głownej. Liczymy na więcej gromotów, można łatwo otrzymać rangę VIP lub SVIP - jedyna taka okazja.
<br>
<br>
<div align="center">
<table border="1" width="600" cellspacing="0" cellpadding="0" bordercolor="#3F3F3F" style="border-collapse: collapse">
<tr>
<td bgcolor="#0A0909" bordercolor="#3F3F3F">
<p align="center"> 
POLLLUB GRRROMOTY! <br><iframe src="//www.facebook.com/plugins/like.php?href= ... 5016369619" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:500px; height:21px;" allowTransparency="true"></iframe></td>
</tr>
</table>

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Ehh przez ACTA to chyba długo stronka gromtory długo nie pociągnie :D oby ty były tylko moje przypuszczenia bo stronka kozacka :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Nie wiem czemu ale stronka jest bo jest nikt już nic nie dodaje a szkoda :)
Obrazek

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Stronki już nie ma :(
A nie była taka zła.

ODPOWIEDZ