Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

ps2 a sieć czyli pytanie od nooba

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapaziomal
-#
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011 10:52

ps2 a sieć czyli pytanie od nooba

Post autor: kapaziomal »

Witam! zamówiłem ps2 slim. da się grać w sieci? jeśli tak to co musze wiedzieć na ten temat, coś dokupić, coś teges? dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

Da się lecz tylko niektóre gry gdyż w większości serwery są zamknięte chociaż w niektórych także to ty (czyli host) jesteś serwerem. Jeżeli chcesz to robić na piratach musisz spatchować obraz DNAS, wtedy w sieci będzie widziana jako oryginał.

Alternatywnie niektóre gry mają możliwość grania przez LAN, wtedy można użyć programu XlinkKai i umówić się z ludźmi na grę.

W slimie network adaptor jest wbudowany, więc wystarczy wpiąć kabel i jazda.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

Awatar użytkownika
kapaziomal
-#
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011 10:52

Post autor: kapaziomal »

nie muszę się nigdzie rejestrować, zdobywać unikalnego kodu itd? wiesz może gdzie znajdę listę gier w które można na luzie popykać i nie będzie problemów ze znalezieniem ludzi?

Na fmcb pogram w sieci?

może być zwykły kabel czy jakiś przeplatany?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Ja mam skrosowany i działa. Ostatnio BF 2 rządzi na ps2. Ale grają tam hardkorzy. Nie zdążysz nacisnąć R1 i leżysz martwy. Generalnie fajnie się gra. W poradnikach napisałem jak założyć konto.

Awatar użytkownika
kapaziomal
-#
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011 10:52

Post autor: kapaziomal »

zapodasz link?

xzer0

Post autor: xzer0 »

Poradnik

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/battlefield-2-modern-combat-ps2-zakladanie-konta-online-vt7229.htm
I oczywiście gra

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/listing.php/search?string=battlefield&category=82396

ODPOWIEDZ