sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

FREE mcboot 1.8b WIELKI PROBLEM :(

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PS2, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

FREE mcboot 1.8b WIELKI PROBLEM :(

Post autor: delux04 »

O tuż tak niedawno na allegro kopiłem kartę z wgranym MC bootem dzisiaj postanowiłem sobie skopiować z karty 8 mb sav'y (bo się zapełniła) na karte 64mb z wgranym na niej Free MC bootem przy kopiowaniu przez menadżer plików wystąpił błąd w kopiowaniu i mc boot zdechł przy włączaniu konsoli startuje oryginalny browser sony a gdy przez ten browser wejdę na kartę pisze że nie jest sformatowana i czy sformatować proszę o pomoc bo nie mam zamiaru kupować następnej karty i płacić po raz drugi :-( Pomocy :-(

Oskar Bil
-#
Posty: 18
Rejestracja: wt 17 lip, 2012 18:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Oskar Bil »

Niestety, czasami z kartami 64 MB są problemy. Lepiej było dorzucić parę groszy i kupić x2 8 MB sony.
Sprzęt:
PlayStation 1 SCPH-5502, nie przerobiona.
PlayStation 2 SCPH-30003-R, przerobiona FMCBoot 1.8b, memorka Sony 8MB :]
PlayStation Portable 1003, soft 6.39 PRO-B7, memorka SanDisk MSPD 2GB

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

Post autor: delux04 »

Niema jakiejś możliwości żeby to naprawić odczytać jakoś te pliki albo chociaż dostać się jakoś do menadżera plików żeby skopiować boota na kartę 8MB ??

Oskar Bil
-#
Posty: 18
Rejestracja: wt 17 lip, 2012 18:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Oskar Bil »

delux04 pisze:Niema jakiejś możliwości żeby to naprawić odczytać jakoś te pliki albo chociaż dostać się jakoś do menadżera plików żeby skopiować boota na kartę 8MB ??
Poczekaj na opinie bardziej doświadczonych kolegów.
Sprzęt:
PlayStation 1 SCPH-5502, nie przerobiona.
PlayStation 2 SCPH-30003-R, przerobiona FMCBoot 1.8b, memorka Sony 8MB :]
PlayStation Portable 1003, soft 6.39 PRO-B7, memorka SanDisk MSPD 2GB

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Niestety, wg mnie nie da rady odzyskać saveów. Kiedyś podczas zapisywania Ojca Chrzestnego, brat wyłączył konsolę. Na szczęście "padł" mi tylko save do tej gry, i nie mogłem go odzyskać. W tym przypadku jest pewnie tak samo. Tym bardziej, że jest to nieoryginalna karta pamięci.

Norberts
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 21 maja, 2013 09:45

Post autor: Norberts »

Jeśli masz przerobioną konsolę, to nagraj na płytkę CD Ulaucher ELF.

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

Post autor: delux04 »

Jest przerobiona free mcbootem który nie startuje :( nie chodzi mi o savy tylko o program free mc boot

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

FMCB będziesz musiał wgrać przerobioną konsolą.

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

Post autor: delux04 »

Czyli nie ma możliwości odzyskania go z tej karty bo przerobionej konsolki nie posiadam ani żaden znajomy ;/

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No niestety. Chłopaki u Nas wgrywają FMCB na kartę pamięci. Płaci się tylko za przesyłkę.

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

Post autor: delux04 »

Mogę w takim razie prosić namiar na któregoś który by się podją ?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No jak chcesz to do mnie możesz wysłać.

delux04
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 13 maja, 2013 16:10

Post autor: delux04 »

Podaj mi w takim razie na pw swój adres to wyśle :) i z góry dzięki za fatygę lepsza będzie 8mb SONY czy 64 No name ?

Norberts
-#
Posty: 20
Rejestracja: wt 21 maja, 2013 09:45

Post autor: Norberts »

Nie lepiej z Swamp Magic skorzystać?

EDIT:
Albo jak masz orginalną płytkę to jest taki sposób, aby szybko przy starcie podmienić z jaką tam chcesz piracką. Będzie działać.
Na wcześniejszej Ps2 tak robiłem.
Tylko musisz zaślepki zrobić.

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony ndz 26 maja, 2013 08:28 przez Norberts, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ