Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

laser

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

FRUNEK1
-#
Posty: 33
Rejestracja: pn 14 gru, 2009 15:58
Kontakt:

laser

Post autor: FRUNEK1 »

Zamontowałem nowy laser w mojej slimce.Płyty dvd czyta doskonale ale gier na cd i płyt z muzyką nie czyta czemu tak się dzieje.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Moze dlatego ze jest zle nagrana (nagrac audio CD) albo nie czyta nieoryginalnych plyt?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

FRUNEK1
-#
Posty: 33
Rejestracja: pn 14 gru, 2009 15:58
Kontakt:

Post autor: FRUNEK1 »

płyta z grą i audio są oryginalne

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

Ja zabardzo nie znam się od strony technicznej ps2 i nawet tam nie majstruje na twoim miejscu poszedłbym do specjalisty żeby mi to naprawił sądze że taka wizyta niebyła by droga
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
Gnapek
-#
Posty: 19
Rejestracja: sob 17 maja, 2008 23:40
Kontakt:

Post autor: Gnapek »

Podczepię się pod temat.

Po zamontowaniu nowego lasera mam u siebie coś takiego, podmieniając laser na ten stary jest tak samo :(

Oto filmik który nagrałem:
http://www.youtube.com/watch?v=bnZWd7DnGsE

ODPOWIEDZ