Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Problem z padem

rozmowy o sprzęcie i peryferiach do konsoli

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Problem z padem

Post autor: skate432 »

Witam! Potrzebuje pomocy. Mój problem jest następujący gdy gram na swoim PS2 czasami wywala mi błąd o że Dual Shock 2 nie jest podłączony do portu 1 a jest. Czasami jak poruszam padem to znika ten błąd i moge w spokoju grać.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

To zapewne tzw. "zimne luty" w padzie.
Znaczy to że któryś z kabli wewnątrz "kabla całego" jest na skraju wyczerpania - czyli że się urywa bądź jest już urwany tylko że styka się tak "na farta"

możliwe jest też to że się coś w portach mogło zepsuć - można to szybko sprawdzić podpinając innego pada i zobaczyć czy nie będzie gubił "zasięgu", jeżeli nie będzie gubił - to znaczy że twój pad jest po prostu uszkodzony.

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

Ten pad którego mam jest już drugi kupiony w sklepie. Fodam że jeśli poruszam wejściem przy PS2 to nic się nie dzieje. Mogę grać komfortowo tylko jeśli trzymam pada w jednej pozycji. Dodam jeszcze ze jak potrząsnę padem to słyszę że coś tam w środku lata.
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ostry ty chyba nie wiesz co to zimny lut, zimny lut to jest co innego, ale tak mozliwe że kebelek gdzieś przerywa albo jest przebicie na kablu, rozkręć pada i zobacz czy przypadkiem jakiś kabelek nie oderwał sie od płytki PCB w padzie i najwyżej go przylutuj

ODPOWIEDZ