Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

MediEvil 2

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

MediEvil 2

Post autor: klocek1303 »

Mam problemik a mianowicie jak przejść pierwszego bosa :?: Wczoraj siedziałem nad nim trochę i neistety nic nie wymyśliłem :kwasny:

killjoj
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009 07:59

Post autor: killjoj »

Dinozaura? To proste .
Walka składa sie z dwóch rund .
Pierwsza : Dinozaur
Druga : Dinuś zmienia sie w latającego dinusia :mrgreen:
Podczas pierwszej rundy trzeba unikać ataków dinozaura aż na jego głowie pojawi sie czerwona "lampa" . Nastepnie wchodzimy mu na głowe po ogonie i uderzamy w "lampe" mieczem . Tę czynność musimy powtórzyc chyba z cztery razy ( nie pamietam dokładnie ile :mrgreen:
Druga runda to samo tylko w lampe strzelamy z pistoletu ^^

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Właśnie: w wersji Pal zdaje się że należało 4 krotnie uderzyć bossa, natomiast w wersji ntsc-u... jedynie 2 razy [wtf?]. Cała akcja czyli pokonanie 2 przeciwników zajmuje ok 120-180 sekund.

Mała podpowiedź: nie zajmuj się stworkamim które pojawiają się w momencie hipnozy boss'a. Skup się na ciosach w serce.
Obrazek

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Post autor: klocek1303 »

Kurde że to takie proste to nawet nie wiedziałem :-D THX

[ Dodano: Nie 26 Kwi, 2009 18:33 ]
Mam jeszcze jeden problemik a mianowicie po przejściu tego bosa dostaje się do tego pokoju z tym doktorkiem i kiedy wkładam puchar na swoje miejsce aby dostać bron gra mi działa ale przywiesza się na tym obrazku jak ma brać broń( start /opcje działają). Wie ktoś o co chodzi ? Dodam że grę zassałem z michaela69 linku
Avatar Cie gorszy ? napisz mi pm xD

Aragornpl21
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 27 kwie, 2009 17:04

Post autor: Aragornpl21 »

klocek1303 pisze:Kurde że to takie proste to nawet nie wiedziałem :-D THX

[ Dodano: Nie 26 Kwi, 2009 18:33 ]
Mam jeszcze jeden problemik a mianowicie po przejściu tego bosa dostaje się do tego pokoju z tym doktorkiem i kiedy wkładam puchar na swoje miejsce aby dostać bron gra mi działa ale przywiesza się na tym obrazku jak ma brać broń( start /opcje działają). Wie ktoś o co chodzi ? Dodam że grę zassałem z michaela69 linku
Grasz na PSX czy używasz Emulatora ? .

Miałem dokładnie tak samo ( I też było to dwa w jednym ! ) !

Pobrałem grę z innego źródła i wszystko działało :D .

( W emulatorze może pomóc naciśnięcie klawisza F7 , nie zawsze działa ! )

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Post autor: klocek1303 »

Śmigam na PSx. i to nie jest dwa w jednym tylko to były skompresowaane 2 obrazy na jednego parta
Avatar Cie gorszy ? napisz mi pm xD

Aragornpl21
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 27 kwie, 2009 17:04

Post autor: Aragornpl21 »

klocek1303 pisze:Śmigam na PSx. i to nie jest dwa w jednym tylko to były skompresowaane 2 obrazy na jednego parta
Wiem . Ale także ściągałem z tego źródła i mi nie działało . Dlatego lepiej pobrać samą dwójke z innego źródła .

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Post autor: klocek1303 »

no to płytka poszła się pupcyć ;/ Ale skzoda ze verbatima zmarnowalem :evil:
Avatar Cie gorszy ? napisz mi pm xD

ODPOWIEDZ