sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Metal Gear Solid-pytania o poziom trudności

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

taszor
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 mar, 2010 15:08

Metal Gear Solid-pytania o poziom trudności

Post autor: taszor »

Tak jak widać w temacie mam pytania odnośnie tej gry. Mianowicie-przeszedłem właśnie MGS na szaraku (pierwszy raz w życiu) na poziomie NORMAL. Wytrzymałem na torturach i w związku z tym jako bonus otrzymałem BANDANE (czyli nieograniczona amunicje). Rozpoczęłem na nowo przchodzić gre ale z tego samego save;a. BANDANA znacznie ułatwia rozgrywkę a jako ambitny gracz lubię wyzwania i teraz moje pytanie: czy możliwe jest aby podnieść poziom trudności na HARD i jednocześnie zachować w swoim ekwipunku BANDANE??? Bo wydaje mi się, że w tym momencie dalej gram na NORMAL:( Chcę przejść gre po raz drugi żeby zdobyć STEALTH czyli niewidzialność ale chciałbym to zrobić z pomocą BANDANY ale na poziomie HARD-czy jest to możliwe???

Idąc tym tokiem rozumowania jeżeli odpale MGSa zupełnie na nowo (NEW GAME) na poziomie HARD to jest to zupełnie nowy save i BANDANY już nie będzie w moim ekwipunku???

Z powyzszego wynika że jeżeli na początku wybieram poziom trudności-czy to EASY, czy NORMAL, czy HARD to na tym jednym savie jestem w sumie związany z wybranym uprzednio poziomem trudności???

P.s. starałem się opisać mój "problem" w sposób zrozumiały...

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Inny poziom gry to całkiem nowy save, dlatego BANDANA się nie zachowa. Z tego co mi wiadomo nie ma możliwości dzięki niej cokolwiek uzyskać, tym bardziej niewidzialność.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Jeszcze raz przejdź bez zdobywania czegokolwiek wczytaj save jak przejdziesz i daj poziom hard bo się nie da zmienić poziomu podczas rozgrywki.
Obrazek

taszor
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 mar, 2010 15:08

Post autor: taszor »

W trakcie rozgrywki oczywiste, że nie można zmienić poziomu trudności. Tak jak napisałem wyżej-przeszedłem grę na Normal-wyskoczyła strona podsumowująca moje wyczyny (czas mojej rozgrywki, ilość Continue, ilość załączonych alarmów, informacja że odblokowałem bandane itd.) Teraz od nowa chcę przejść gre z tego samego save;a ale na poziomie HARD-niestety nie wyskakuje okienko wyboru poziomu trudności:(

Pytam bo całkiem niedawno przeszedłem BLACK na Ps2 i tam na przykład po przejściu na poziomie hard odblokowywało się poziom black ops-przechodziło się ten poziom z bonusową super giwerą którą otrzymywało się po ukończeniu gry na HARD

W MGS-przeszedłem na NORMAL-jako bonus otrzymałem bandane i teraz od nowa chciałbym przechodzić grę-tylko że zmienić sobie na początku poziom na Hard -i przecgodzić z bonusową bandana:)

niestety wydaje mi się ze w tej grze jest to niemożliwe i żeby zagrac na hardzie to trzeba poprostu zaczac wszystko od poczatku na nowym savie

Awatar użytkownika
rayen
-#
Posty: 6
Rejestracja: czw 27 sty, 2011 18:34
Lokalizacja:
Kontakt:

Post autor: rayen »

No niestety tak jest. Ten "problem" naprawiono dopiero w MGS2, kiedy po przejściu gry mogłeś wybrać gdzie chcesz grać, na jakim poziomie i ze wszystkimi bonusami. Tylko nie wiem czemu w MGS3 jest tak samo jak w jedynce...

taszor
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 mar, 2010 15:08

Post autor: taszor »

No właśnie. Szkoda, że tak jest bo gracz nie ma motywacji do dalszej gry. Z bandana gra była dla mnie zbyt prosta na tym normalu. Ale trudno... Nie grałem w kolejne części, ale w najbliższej przyszłości trzeba się wziąść bo MGS na ps2 to również klasyka (ponoć)

ODPOWIEDZ