Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Pomocy ważna sprawa

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

simonesia
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 lis, 2011 16:15

Pomocy ważna sprawa

Post autor: simonesia »

Witam mam do was bardzo ważne pytanie okolo 8 lat temu grałem w super grę na ps1 lecz rok pozniej nie mialem juz go.Pamietam jak grałem w taka super gre lecz zapomniałem nazwy.Spróbuje wam te grę opisać pamietam że w tej grze były tak jak by walki rycerzy tzn to była gra typu strategia klikalo sie na ludzika chyba i on sie ruszal pamietam jeszcze ze gdy jeden z moich rycerze zaatakowal lub jego zaatakowano mozna bylo obejrzec pojedynek trwal on kilka sekund pamietam ze tylko jeden z rycerzy uderzyl a drugi albo sie obronil albo przyjol cios taka walka typu pojedynczy cios.Bardzo bym was prosił o rozpoznanie tej gry
Podpowiem wam ze w tej grze była fabuła tzn postacie ze sob rozmawialy itp

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Sprawdź, może to któraś z gier z listy:

- Final Fantasy Tactics
- Vandal Hearts (1&2)
- Hoshigami
- Saiyuki

simonesia
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 lis, 2011 16:15

Post autor: simonesia »

Niestety ani jedna z tych gier lecz bardzo podobne sa one do tej co w nia gralem za młodu.
Jeszcze pamietam to ze byli tam dobrzy i zli rycerze czy cos takiego i ta gra sie troche rozwijala.I jak kogos sie zaatakowalo to chyba selectem(zmieniała sie kamera i była kamera walki) jak sie nacislo to bylo widac walke a walka to bylo tylko jedno uderzenie przeciwnika jezeli on zaatakowal,a jezeli ja zaatakowalem to jedno uderzenie w niego.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Breath of fire 4 ?
Obrazek

simonesia
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 lis, 2011 16:15

Post autor: simonesia »

nie

Bully
-#
Posty: 12
Rejestracja: sob 18 lut, 2012 14:05
Lokalizacja: Brzuch
Kontakt:

Post autor: Bully »

simonesia, jest to jedna z części Front Mission prawdopodobnie 3 albo 2, i to nie są rycerze tylko roboty, trudna do ogarnięcia z początku :)

simonesia
-#
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 lis, 2011 16:15

Post autor: simonesia »

Bardzo podobna gra do front mission tylko ze w tej grze byli rycerze zamiast robotow

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Brigandine ??

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Nie wiem czy pomogę, ale nie chodzi przypadkiem o Shadow Maddness.
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

ODPOWIEDZ