Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Rozpoznanie gry.

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

blebel2
-#
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 21:43

Rozpoznanie gry.

Post autor: blebel2 »

Szukam 2 gier . Pierwsza To taka która wyglądała tak , grało się w tetrisa a po tych klockach trzeba było skakać takim małym ludzikiem a z góry spadały powoli takie kolce ale nie spadały pojedynczo tylko w lini poziomej taki jakby na wysięgniku i spadały coraz niżej. to tylko tyle z tej 1 gry . A teraz druga , trochę mniej ją pamiętam ale pamiętam że zbierało się precelki . Gra na pewno nie była w 3d była albo od boku albo od góry. I chodziło się w niej po labiryntach. Wiem że trochę słabe opisy ale w te gry grałem ok . 10 lat temu . Pozdrawiam. ;-)

blebel2
-#
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 21:43

Post autor: blebel2 »

Gra druga już znaleziona to - Ms Madness pac man w 2 levelu był precelek. tylko ten moment zapamiętałem :) Teraz zostaje tylko ta pierwsza

Awatar użytkownika
ROAD_KILLER
-#
Posty: 53
Rejestracja: ndz 29 mar, 2009 19:22
Lokalizacja: Piwnica
Kontakt:

Post autor: ROAD_KILLER »

Druga gra. Przypuszczam, że jest to Tetris Plus :)

blebel2
-#
Posty: 8
Rejestracja: sob 05 paź, 2013 21:43

Post autor: blebel2 »

Tak . Dzięki wielkie . Ta gra to Tetris plus. :P Już pobieram ;)

ODPOWIEDZ