sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Różne wersje psp

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
placek1995
-#
Posty: 18
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 20:49
Kontakt:

Różne wersje psp

Post autor: placek1995 »

Tak to zaś ja zadaje pytanie o PSP niektórych to może irytować ale cóż jestem ciemna :P

Są różne wersje PSP mam pytanie : czy na każdą wersje wchodzą te same gry czy te nowe gry nie wchodzą na te stare PSP

z góry dzięki :)
psx,ps2,ps3,PSP, najlepsze konsole na świecie

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie ma prawa irytować bo od tego jest to forum ;-)
Są 3 wersje PSP (PSP-1000 PSP-2000 PSP-3000), na każdą z nich są te same gry i ciągle wychodzą nowe ;-)

Awatar użytkownika
placek1995
-#
Posty: 18
Rejestracja: ndz 23 lis, 2008 20:49
Kontakt:

Post autor: placek1995 »

Dzięki bardzo ;)
psx,ps2,ps3,PSP, najlepsze konsole na świecie

Awatar użytkownika
Scooby
-#
Posty: 62
Rejestracja: wt 24 sie, 2010 11:46

Post autor: Scooby »

nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tu.
Planuję zakup używanej konsoli PSP do 350 zł. Wiąże się z tym moje pytanie. Jaka jest najlepsza wersja PSP i wersja softu. Oczywiście chciałbym ją sobie przerobić, a słyszałem, że jakiejś tam wersji nie można.
Jeśli możecie napisać to proszę o informację jakie daje możliwości przerobiona PSP i w ogóle swoje spostrzeżenia na jej temat.

ODPOWIEDZ