Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

PSP2 - plotki, domysły i ziarno prawdy?

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

PSP2 - plotki, domysły i ziarno prawdy?

Post autor: LukasTe »

[center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
[/center]

Wyobrażeń PSP2 równie dużo co spekulacji na temat tej przenośnej konsoli. Studio gry Mortal Kombat podobno już testuje grę na nowym PSP ale konkretnych informacji ciągle brak. Nie bede tutaj zasypywał informacjami, które o dziwo wszędzie jeśli są to bardzo szczegółowe np. o 1 GB ramu w nowej konsoli, dotykowym ekranie, dwóch gałkach itd.
Co sądzą użytkownicy o następcy?

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Wszystko fajnie, dobry pomysł, ale dotykowy ekran to może być duży błąd.

PSP przechowuje się w różnych miejscach, tj. plecak, torba itp, zawsze może się coś przycisnąć do ekranu a potem zepsuć dotykową funkcję. Bez sensu.
Jeżeli by zrobili specjalny na to futerał to też będzie troche kosztował.
Najlepszy był by wariant z pierwszych zdjęć
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Tia, najlepszy wariant to na pierwszym zdjęciu, pod warunkiem, że daliby trochę większy ekran.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Wszystkie 3 zdjęcia to fake'i, lecz pierwszy wariant jest bardzo ładny. A o bezpieczeństwo ekranu, to i w teraźniejszym psp można się bać, więc wg mnie teraz obojętnie z tym dotykiem, pewno wygodniej będzie się po xmb poruszać

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Hmmm. Wszystko fajnie, ale po co komu PSP2 skoro PSP już sprzedaje się bardzo dobrze. :D Jak dla mnie jakość grafiki , jak na urządzenie przenośne jest zadowalająca (zwłaszcza Duch Sparty - grałem u kolegi), opcji tez ma dużo (głównie dzięki homebrew) więc czego tu wiecej chcieć? Można konsolki używać jako telefon (Skype) wieć tym samym PSPhone też nie potrzebne :D.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

ExGamer, nie zgodzę się z Tobą. Jestem posiadaczem psp od prawie 2 lat, przez ten czas grałem w około 100 różnych gier, w tym są te najważniejsze(czyt. najbardziej ą i ę) gry, i naprawdę dobre gry policzysz na palcach. Jestem osobą, której podobają się prawie wszystkie gry, ale grając na psp np. w dobrą serie NFS nie wiesz, czy śmiac się, czy płakac. Nie chodzi już tutaj o grafikę, bo do brył już się przyzwyczaiłem, ale o całą grywalnośc. Wogle nie odczuwasz prędkości. God of War zawsze miało ładną grafikę, chain of olympus było piękne, grywalne i drogie. Za drogie na 1,5h zabawę w trybie easy, i 3 godziny na poziomie hard. Skype nie we wszystkich konsolach odpalisz (FAT nie odpali) i wszędzie też nie pogadasz z tymi, z którymi chciałbyś w danym momencie pogadac, i dlatego masz telefon. PSPhone w sumie powstaje jako ciekawostka, która ulży Ci tych paru gramów, aby nie nosic telefonu, tylko miec go wbudowanego w konsolę. W dodatku ze strony NINTENDO idzie 3ds, który oficjalnie zmiecie stare psp.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hasło do moich uploadów: 1234

bakcyl175
-#
Posty: 32
Rejestracja: śr 24 lis, 2010 18:07

Post autor: bakcyl175 »

dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja nowego sprzętu

http://gry.onet.pl/2248585,,Nowa_konsol ... omosc.html

ODPOWIEDZ