sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Czy opłaca się kupić PSP

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

daniel09
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 lut, 2011 21:01

Czy opłaca się kupić PSP

Post autor: daniel09 »

Cześć zamierzam kupić sobie nowe PSP 3004 ale zawsze jest jakieś ale czy opłaca się wydawać na nie te 600 zł czy grafika jest dużo zbliżona do tej z PS2 i czy dobrze się na tym gra.No i ile by wyniosło przerobienie jej.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Teraz się nie opłaca wydawać kasy na psp warto poczekać do premiery psp2 a jest już bardzo bliska a gdy premiera nastąpi ceny psp 3004 bardzo szybko spadną ;-) co do grafiki jest nawet bardzo zbliżona :-) fajnie się gra na psp a cena przeróbki to max 20zł.
Obrazek

daniel09
-#
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 lut, 2011 21:01

Post autor: daniel09 »

Słyszałem że PSP2 ma być sprzedawane od jesieni to trochę jeszcze czasu jest.Ale dzięki za pomoc ;-)

Awatar użytkownika
rafal3386
-#
Posty: 14
Rejestracja: ndz 10 kwie, 2011 16:26
Kontakt:

Post autor: rafal3386 »

Jak masz już wybierać konsole to bierz psp :-)
Nieważne że mały obraz jest (w porównaniu do tego jak sie gra na ps2 w tv) ale
zawsze możesz kablem podłączyć psp do tv i masz taki sam efekt jak na ps2. A do tego masz przenośną konsole. Gierki (wg mnie) są lepsze choć jest ich mniej niż na ps2.

Awatar użytkownika
gowthaw
-#
Posty: 32
Rejestracja: pn 11 kwie, 2011 18:43

Post autor: gowthaw »

PSP2 , czyli NGP(next generation psp)już obecnie zostało wydane,ale w Polsce nie było premiery.
PS2 90004,PSone SPCH-102 i jestem zadowolony



___
d-_-b

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

gowthaw, gdzie masz info, że NGP czy PSP2 wyszło???
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

gowthaw, nie wiem skąd masz takie poważne informacje, ale niestety są one ,,fejkiem''. NGP ma wyjść dopiero w 2012, lub na końcu 2011 (ciul ich tam wie, Gran Turismo 5 przekładali z 10000000 razy). Nawet jeżeli miałoby wyjść w europie, w Polsce też by było, ponieważ Polska ma swój oddział Sony.

wracając do tematu...

Kupić PSP? Tak, ale tylko używane. Nowego nieopłaca się kupować ze względu na to, że już za rok wychodzi NGP, ceny spadną drastycznie (PSP z dwoma, trzema grami i kartą pamięci prawdopodobnie będzie w cenie dzisiejszej PS2)

Awatar użytkownika
Amanssy
-#
Posty: 12
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 15:06
Lokalizacja: Poland
Kontakt:

Post autor: Amanssy »

PSP2 czyli PS Vita w dniu premiery będzie droga.Opłaca się kupić psp bo każdy model jest trwale przerabialny.Najbardziej polecam 2004,2003 trwale przerabialna wgrasz 5.50 PROME 4 I masz najlepszy soft.Po za tym przerobić możesz w domu.Jak ci konsola sie z brickuje kupujesz pandorę i ją ratujesz proste.
PSP 1004=5.50 GEN D3
PS 2 Slim x2=70003 PAL Free MCboot,Modbo
PSX 5502

ODPOWIEDZ