Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problem z wczytaniem save.

wszelkie tematy dotyczące PSP i pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Problem z wczytaniem save.

Post autor: Kogutson »

Siema.
Jestem posiadaczem PSP E-1004 z softem 6.60 z przeróbką PRO-B.
Niedawno chciałem wyemulować gre z PSx na PSP. Pobrałem Spyro the Dagon 3 są tam trzy pliki .img.ccd.sub programem Popstation GUI beta 3 przekonwertowałem na Eboot.pbp .
Po odpaleniu na PSP wszystko pięknie nic się nietnie wszystko działa. Do czasu aż zapisałem ,ponieważ po wczytaniu save pojawia czarny ekran i czasami da się wyłaczyć gre wciskając logo PS ,a czasami nic się nieda zrobić i konsola wyłącza się i odnowa trzeba przerabiać.
Gra jest w regionie PAL.
Proszę o szybką pomoc.
Być może coś źle skonfigurowałem lub źle powrzucałem
,ale H:/PSP/GAME/Spyro3/EBOOT.PBP jest dobrą lokacją.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Nie wiem czy wersja Pal jest kompatybilna, ale wersja ntsc na pewno będzie działała, zawsze ściągaj wersje ntsc bo lepiej działają.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

Kogutson
-#
Posty: 24
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 09:44

Post autor: Kogutson »

Dobra dzięki za rade. Ściągnę wersje NTSC. I dam znać czy bedzie wszystko ok.
Kurde nie wiedziałem ,że znalezienie trzeciej części Spyro w wersji amerykańskiej jest takie trudne. Jeszcze będe szukać ,bo te co są na forum to linki nie działają. Jakby ktoś znalazł to proszę o podanie linka TYLKO DO WERSJI AMERYKAŃSKIEJ (NTSC) ,bo 1 i 2 część znalazłem.

EDIT:
Dobra już znalazłem wersje NTSC na stronie coolroms.
Wszystko działa.
Ostatnio zmieniony pn 04 lut, 2013 18:15 przez Kogutson, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany