sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Problemy a zarazem pytania

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

geforc
-#
Posty: 12
Rejestracja: wt 05 maja, 2009 19:18

Problemy a zarazem pytania

Post autor: geforc »

Witam , mam kilka pytań i problemów odnośnie nagrywania i grania na PSX :

1.Nagrałem normalnie jak każdą inną płytę grę WWF Smackdown 2 , wszystko ok , wkładam do psx , normalnie się włącza do ekranu pierwszego ładowania gry , wtedy napisane jest NOW LOADING i tak przez godzine nic , konsola niby czyta bo dysk "kroi" i nic się nie dzieje

2.Tak jak wyżej , wszystko ok nagrało się , tym razem chodzi o HBO Boxing , wkładam do konsoli i tylko włącza się ten pierwszy ekran , ten romb na białym tle a pozniej wlacza sie ten wybór MAIN MENU , CD PLAYER , tak jakbym nie włożył płyty

podsumowując , nagrałem 5 gier , 2 działają , 3 nie działają , wszystkie nagrywałem tak samo na tych samych płytach Alkoholem 120%

teraz inna sprawa


Coś gdzieś czytałem że mozna przerobić grę na psx z NTSC na PAL albo Region free , jedyne co na google znalazlem to sposob ale na xboxa 360 ...

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Powodów może być wiele.. musisz podac więcej danych np. format obrazu, jakość płyt i czy sprawdzałeś czy obrazy nie mają błedów :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=490&start=0

Co do przeróbki z NTSC na PAL to zapraszam tutaj :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=17

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: hetm4n »

przestaw konsole bokiem. jak zadziałają to juz laser sie sypie, ja mam tak ze niektóre gry chodzą w poziomie , niektóre na lewym boku, a niektóre na prawym :D , wina lassera który już pada i jego reszta mechanizmów.

ODPOWIEDZ