Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

problem z dragon ball.

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

yoho
-#
Posty: 89
Rejestracja: czw 03 lip, 2008 09:25

problem z dragon ball.

Post autor: yoho »

witam
ściągnąłem dragon ball z budokai tenkaichi 3. Chce to wypakować Winrarem nie da się,
chcę scalić TC też się nie da.co jeszcze mogę zrobić?
tutaj jest screen tego co mi się ściągnęło:

Kod: Zaznacz cały

http://img40.imageshack.us/i/bbbbbbbb.png/
jakby co to nie ściągałem tej gry z linków podanych na tej stronie.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Ostatni - 34 - jest pusty. Jego waga wynosi 0, w związku z czym powinieneś pobrać go ponownie.
Obrazek

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Party 30,31,32,33 także nie są dokończone, choć ich wielkość jest "końcowa" ale z jakiś przyczyn twój winrar nie nadał im powłoki, dlatego ikonki są jako nierozpoznawalne dla kompresorów, pobierz je jeszcze raz i powinno być ok. W takiej postaci jak masz teraz, nie ma możliwości rozpakowania tych partów.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ