Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

problem z emulatorem psx

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

wedel_15
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 21:04

problem z emulatorem psx

Post autor: wedel_15 »

gram w grę "Amarzone" i nie chce mi odtworzyć 2 płyty. Gdy wyskakuje napis "insert cd2" włąńczam esc i file change disc i iso lub cdrom i w żaden sposób niechce mi wczytać 2 płyty. pomocy!!!



niewiem czy w dobrym miejscu zadaje pytanie ale to tak spontanicznie :D

jak trzeba to przeniosę

Suhayl
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 06 mar, 2010 22:17

Post autor: Suhayl »

A próbowałeś zwyczajnie włączyć płytę 2 tak jak wcześniej włączałeś płytę 1?

wedel_15
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 21:04

Post autor: wedel_15 »

próbowałem na emul 1.60 1.70

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 20:02 ]
tak ale na emulatorze jak na konsoli bo miałem kiedys tą grę pisze by włożyć płyte 1, gdy dochodzę do pewnego momentu prosi o 2 płytę

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Kojarzę, o co ci chodzi (mam Drivera 2 na PSX), niestety nigdy się z czymś takim nie spotkałem na emulatorze (nawet nie chciałem próbować :P). Zdaje mi się, że to na emulatorach ciężki proces - u siebie nie widzę takiej opcji. Możliwe, że potrzebujesz nowszego emulatora - w tym co masz, ta opcja ze zmianą płyty może nie działać.

Nowszego emulatora nie polecę ci, bo w gierki na PSX grywam właśnie na PSX.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

wedel_15
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 21:04

Post autor: wedel_15 »

z MGS nie miałem tego problemu :(

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Dawno nie zmagałem się z tym przypadkiem, ale przy rozgrywce z Parasite Eve musiałem skorzystać ze starszej wersji ePSXe, chyba z 1.5.

Pojawia się pytanie. Przy mgsie nie było problemów czyli istnieje opcja że drugi obraz płyty jest błędny. Chyba nie może być mowy o wybiórczym działaniu - ta gra działa a ta nie... coś jeszcze przyszło mi na myśl. Upewnij się że jest to ten sam region i obie płyty stanowią komplet [np. jedna może byc platinum inna nie, choć nie jestem przekonany że byłoby to przeszkodą... cóż nie zaszkodzi sprawdzić].
Obrazek

wedel_15
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 21:04

Post autor: wedel_15 »

udało się :shock: na tym starym emulatorze elegancko idzie. dzięki a już się załamywałem :mrgreen:

a z tym mgs to dawno było to też może na jakimś starszym. dzięki

ODPOWIEDZ