Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

problem z epsxe

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

problem z epsxe

Post autor: skate432 »

Mam problem bo jak włączam jakąś gre np. Vargant Story to dziwnie mi działa sterowanie np. gdy daje strzałke do góry to mi idzie w dól itd. dodam ze gram na padzie na epsxe 1.7.0 a na epsxe 1.6.0 to nie ma takiego problemu
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Może pokićkałeś coś w konfiguracji pada, sprawdź czy aby na pewno jest wszystko ok, najlepiej przetestuj również na innej grze. Jeśli wszystko jest ok to jest to sprawa dość dziwna, sam posiadam VS i wszystko jest jak powinno być ;)

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

to jest na 100% zła konfiguracja pada, bo miałem podobny problem

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

jak gram w inne gry to nie mam takiego problemu tylko w niektórych grach sie psuje sterowanie
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
DembolMaster
-#
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 cze, 2010 11:44

Post autor: DembolMaster »

hmmm... a może w opcjach gry coś pokombinuj...

ODPOWIEDZ