Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Free McBoot - czarny ekran

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
toudias
-#
Posty: 17
Rejestracja: wt 29 gru, 2009 15:07
Lokalizacja: Wadowice

Free McBoot - czarny ekran

Post autor: toudias »

Cześć, mam problem z FMB... kumpel mi zainstalował go na swojej konsoli, na której też ma FMB. Testował on kartę, na którą mi instalował FMB i powiedział, że u niego działa...
I teraz jak włożę kartę obojętnie do którego slota to pojawia mi się czarny ekran i nic się nie dzieje, a jak włożę kartę bez przeróbki to wszystko cacy działa. Jak włączę konsolę, wejdę do Browsera i dopiero włożę kartę to ją wykrywa i są na niej te 4 pliki. Proszę o pomoc

- moja wersja konsoli to 77004
- nie znam dokładnej wersji konsoli kumpla, ale wiem że ma FAT'a
- Free McBoot jest zainstalowany na oryginalnej karcie Sony 8MB MagicGate

PS: Jak wyciągnę kartę przy włączonej konsoli to zamiast czarnego ekranu ukazuje mi się Browser.

ODPOWIEDZ