Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Problem z Spyro the dragon 2 Gateway to glimmer

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

angelaA7x
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 30 paź, 2011 09:35

Problem z Spyro the dragon 2 Gateway to glimmer

Post autor: angelaA7x »

Ściągnełam sobie dziś Spyro the dragon 2 Gateway to Glimmer.
Odpaliłam to na emulatorze ePSX 160. Wszystko działa, głos, dźwięk i obraz tylko jak przechodze pierwszą plansze i chce przejść do drugiej, to wyskakuje jakis błąd i mam czarny obraz. Probowałam inaczej skonfigurować emulator, ale nic to nie dało oprócz tego, ze zobaczyłam jak ten błąd sie nazywa. Miał ktoś taki problem? Proszę o pomoc :-)

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Zmień obraz gry tzn pobierz z innego źródła :P i jeszcze czy to PAL CZY NTSC-U ?
Obrazek

xzer0

Post autor: xzer0 »

Zobacz na epsxe 1.5.2 i czy masz odpowiednie pluginy np. plugin 1 do kart gforca. Możesz też ściagnąć emulator psx 1.3. Nie trzeba go konfigurować.

angelaA7x
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 30 paź, 2011 09:35

Post autor: angelaA7x »

To wersja PAL.
Bardzo dziękuje :D, wypróbuje wszystko i napisze jak rezultaty :mrgreen:


EDIT:
Ściągnęłam sobie psx 1.3 i pewnie gra by mi poszła, gdybym miała w formacie[? nie wiem jak to nazwać] BIN. (ale corc2 mi chodzi na psx 1.3. :D)
Potem posprawdzałam pluginy, wszystko się zgadzało :D, wiec ściągnęłam sobie, tak jak kolega radził, z innego źródła. Wszystko działa jak należy, bardzo dziękuje :mrgreen: :)

wisieenkaaa
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 25 sty, 2012 15:34

Post autor: wisieenkaaa »

Mam ten sam problem co koleżanka pisała wyżej tylko, że ja gram na konsoli.
-Czarny ekran przy przejściu do kolejnego świata i koniec ;( ma ktoś może działający link do dobrej wersji tej gry?

ODPOWIEDZ