Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Medievil PL

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Memuloo
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 23 kwie, 2012 21:50

Medievil PL

Post autor: Memuloo »

Witam , mam problem . Medievil I PL . Nie chce mi odpalic na konsoli :( Na emulatorze na pc smiga a na konsoli włacza sie logo i zacina sie :( Co jest ? Kupilem płyty . Mam jescze 10 i chcem chociaż tego Medievil nagrać ponieważ gra jest epicka :)

Awatar użytkownika
beszcza
-#
Posty: 100
Rejestracja: pt 17 kwie, 2009 21:19
Kontakt:

Post autor: beszcza »

Jaką masz płytę?? Spróbuj nagrać jak najwolniej, nie nagrywaj gier z szybkością "max". Jaki format obrazu?? I jaki programem nagrywasz?:)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Jak dobrze pamiętam to MediEvil PL na konsoli nie działa i właśnie zawiesza się na logo... Miałem dokładnie to samo... Tylko nie pamiętam czy z MediEvil 1 czy 2... Ale bardziej obstawiam "jedynke". Także jedyny skuteczny sposób to pobranie angielskiej wersji językowej.
SCEE™

Memuloo
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 23 kwie, 2012 21:50

Post autor: Memuloo »

Dziekuje i tak uczynie :) Zamykam :)

Zablokowany