sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

FPse

tutaj możecie szukać wszelkiego rodzaju pomocy której nie znajdziecie w innych działach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrManastr
-#
Posty: 28
Rejestracja: sob 12 maja, 2012 19:41
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

FPse

Post autor: MrManastr »

Bry

Dziś wyjadę z pytankiem czy ktoś z was testował emulatora psx na telefon z androidem ?

Wiecie może jak go konfigurować i jak się z nim obchodzić ?


POZDRO ;]
PSX SCPH-7002(chip) PS2 slim SCPH-9004 PSP- E 1004 STREET soft 6.60 PRO-B10 PS3 Slim

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Z góry piszę że nie mam androida [bo ni lubię] ale miałem okazję się tym bawić.
Głównie chodzi o sam telefon... byłbym wdzięczny o dane telefonu.

Awatar użytkownika
MrManastr
-#
Posty: 28
Rejestracja: sob 12 maja, 2012 19:41
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: MrManastr »

Samsung Galaxy Mini.

O ile wiem procek 900megahercow ;)
PSX SCPH-7002(chip) PS2 slim SCPH-9004 PSP- E 1004 STREET soft 6.60 PRO-B10 PS3 Slim

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Bawiłem się emu pSX4Droid na Motoroli Milestone i powiem, że w grach 2D daje radę (Breath Of Fire, GunDam Battle Assault), natomiast 3D z dużą ilością ruchu (Crash Bash, Ape Escape) już średnio działało - jakieś 15FPS, Resident Evil działał na tyle, że dało się grać, ale płynne to nie było.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

No troche z ExGamer'em kombinowaliśmy z chyba aktualnie najlepszym emulatorem czyl PSX4Droid i jak ExGamer napisał gierki jakoś działają np Final Fantasy 1,2 lub inne gry typu 2D jeżeli chodzi o 3D to kombinowałem z tekkenem 3 i z Raymanem 2 z raymanem miałem małe problemy gra w pewnych momentach cieła się niemiłosiernie XD no ale nie grałem za długo gdyż moj fon nie ma multitoucha i lipa ale np FF możesz śmiało grać i nawet za bardzo w ustawieniach nie musisz kombinować pozdrawiam markomen1 :)

Jeżeli cie to intersuje tu masz taką malutką liste gier jakie zemulowałem
Mortal kombat 2 (działa pięknie tylko ja musiałem grac bez dzwięku strasznie zamulony)
Rayman 2 ( no tu był znaczny spadek FPS więc na moim fonie nie ma mowy o graniu)
Tekken 3 (ładnie działa but nie mam właśnie multitoucha wiec nie gram)
Final Fantasy 2 ( i tu brak zastrzeżeń ja miałem jedno bo pobrałem gre po JAP więc nic nie rozumiałem)
później posprawdzam jakieś inne gierki :)
Obrazek

ODPOWIEDZ