Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Przerobienie psx

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

dyziken
-#
Posty: 27
Rejestracja: śr 04 mar, 2009 15:19

Przerobienie psx

Post autor: dyziken »

Czy jest jakiś inny sposób na przerobienie psx, niż wlutowywanie chipu? Nie chce mi się kupować chipu na allegro, ponieważ nie mam czasu na czekać na przesyłkę. Proszę o pomoc, z góry dzięki.:)
ps. Mam psx slim

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

A skąd możesz wiedzieć, że odpowiedź przyjdzie szybciej niż przesyłka? :)

Swap Magic jest jeszcze dostępny na PSX
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

"ponieważ nie mam czasu na czekać na przesyłkę"

no to jest argument...

jak nie chcesz czekać to po prostu zamów i zachowuj się jak do tej pory - nie czekaj, samo przyjdzie i cię miło zaskoczy ;)

a poważnie:
ja osobiście nie znam lepszego sposobu niż chip, oczywiście możesz bawić się różnymi "sposobami" ale w porównaniu z funkcjonalnością chip'u nic nie dorównuje jego sprawności, nie mówiąc już o wygodzie.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

dyziken
-#
Posty: 27
Rejestracja: śr 04 mar, 2009 15:19

Post autor: dyziken »

temat do zamknięcia kolega znalazł sposób

Zablokowany