Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Czasopisma z czasów PSX

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Czasopisma z czasów PSX

Post autor: Quake96 »

Witam. Przychodzę poraz kolejny z problemem. Jednak tym razem powiem krotko i na temat.
Poszukuję archiwalnych numerów takich czasopism jak: PSXExtreme, NEO+, NEO, Lub tym podobnych. Chodzimi mi dokładniej o wydania jeszcze z czasów gdy w/w czasopismach opisywano gry PSX i wszelkie nowinki z tą konsolą związane. Osobiście szukałem trochę ale jedyne co znalazłem to albo same nowsze numery, albo kilka pojedynczych recenzji (Spider-Man i Driver 2) Jeśli ktoś z was ma dostęp do takich rzaczy proszę o linki. :)
Z góry dzięki i pozdrawiam :P
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

psxextreme http://swiatpsx.pl/psx-extreme-vt492.htm ale link niżej na megauload działa
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ale ze mnie gapa :P michael69, Dziękuje za linka :) Pomógł leci :D
SCEE™

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ja mam numery PSX Extreme od 1 - 38, polecam czasopismo, redaktorzy są całkiem znośni oprócz HIV'a który zbeształ Ape Escape'a, ale oprócz tego lubię ich podsumowania całego roku i rankingi, jak linki by nie działały to wal do mnie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Blaevy, jak możesz to Upnij te Numery :) bo ja mam tylko kilka.:P
SCEE™

ODPOWIEDZ