Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Z jaką grą najbardziej kojarzy ci się PlaySta

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Z jakÄ… grÄ… najbardziej kojarzy ci siÄ™ PlayStation?

Seria "Tekken"
27
28%
Seria "Gran Turismo"
7
7%
Seria "Crash Bandicoot"
48
51%
Seria "Spyro"
4
4%
Seria "Final Fantasy"
4
4%
Seria "Driver"
1
1%
Seria "Croc"
0
Brak głosów
Seria "FIFA"
0
Brak głosów
Inna gra (Podaj w komentarzu)
4
4%
 
Liczba głosów: 95

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Z jaką grą najbardziej kojarzy ci się PlaySta

Post autor: Quake96 »

Siemka. W tym temacie postanowiłem zapytać was, jaka gra najbardziej kojarzy Ci się z konsolą PlayStation (tylko PSX i PSone). Chodzi tu o grę, której nazwę słysząc, od razu przypomina wam się PSX.

Każdy ma prawo oddać jeden głos. Dodatkowo zapraszam do dyskusji w tym temacie ;)


Ja wybieram serię Tekken. Czemu? To jedna z najbardziej znanych serii gier na PSX, w dodatku nie bez powodu.


ZAPRASZAM DO UDZIAŁU ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
snickersuper
-#
Posty: 31
Rejestracja: śr 10 sie, 2011 18:27
Lokalizacja: Manchester

Post autor: snickersuper »

Tekken! To była pierwsza gra w jaką grałem na PSX, jeszcze u kuzyna gdy byłem kajtkiem :D Na miejscu drugim Spiderman ponieważ gdy dostałem swojego pierwszego PSX'a właśnie przy tej grze spędzałem najwięcej czasu :) No i miejsce trzecie na podium to Final Fantasy gdyż to tytuł iście historyczny i każdy gracz musiał lub będzie musiał się z nim spotkać :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Crash. Maskotka Playstation. Jamraj z mega designem i cudownym ryjhem. Marzy mi się Crash na PS3, przeliczającym każdy włos na jego rudym ryju...
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Hmmm, mi się kojarzy Soul Blade/Edge. W tę grę zawsze grałem jak byłem mały u babci, gdy zabierałem ze sobą playa :) No ale ale oczywiście także Crash ;)
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

Awatar użytkownika
Sernik
-#
Posty: 11
Rejestracja: wt 02 sie, 2011 21:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sernik »

Crash oczywiście. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

Zdecydowanie Crash Bandicoot - maskotka PlayStation. 1, 2 i 3 to najlepsze platformówki na PSX, a moim zdaniem najlepsze w dziejach. Co tam jakieś Ratchety. To Crash po dziś dzień jest najlepszy. Póki zajmowało nim się Naughty Dog to były super gry, ale zaczęło dziać potem to była porażka. Po dziś dzień się zastanawiam jak to możliwe, by Crash: Wrath of Cortex na PS2 mógłby być gorszy od wszystkich 3 platformowych części Crasha na PSX.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Post autor: .Nagatto. »

Z dzieciństwem ?
To jak najbardziej Kula World, Gran Turismo , Tekken 3 i Medival 1
Gdy miałem 5 lat właśnie w ten zestaw dem sobie grałem .
Później już jako "full" to : Tombi(a) 2! Tresures of deep i SW:Jedi Power Battles

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Eee tam :-D Dla mnie grami które od zawsze będą kojarzyły mi sie z szarakiem to Silent Hill i Spyro the Dragon.Pierwsza gra ma tak nieprawdopodobny klimat że większość gier na PC i PSX 2 takiej nie ma...a muzyka naprawdę robiona przez mistrza.Spyro zawsze rozpala wspomnienia w moim sercu :-D Choć i Crash to gra kultowa to tylko te dwie gry zajmują pierwsze miejsce.

Awatar użytkownika
Dolar
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 30 sie, 2011 10:41

Post autor: Dolar »

Zdecydowanie Crash. Dwójka thebest. :) Po za tym wiadomo tekken 3, gran turismo 2..
PSX - SCPH 1002 - (CHINCH) + PRZYSTAWKA ACTION REPLAY PRO (5.5)
PSX - SCPH 7052

spolkaZOO
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 lip, 2011 12:33

Post autor: spolkaZOO »

Dragon Ball, zdecydowanie! Pamiętam jak zbieraliśmy się nawet w 10 dzieciaków i graliśmy tworząc epicką historię ;] najgorsze było oczekiwanie, po zmianie pada na kolejną osobę ;p Oprócz tego, oczywiście Teken i Crash- w którego właśnie gram z dziewczyną :)

Bodzio_PSX
-#
Posty: 48
Rejestracja: czw 29 wrz, 2011 21:18

Post autor: Bodzio_PSX »

Ogólnie rzecz biorąc z serią Tekken bo to pierwsza gra z PSXa którą ujrzałem jeszcze w salonie gier. Natomiast osobiście z Formułą 1 97 ;) bo to pierwsza gra którą kupiłem wraz z konsolą wieki temu.

warciarz
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 10 cze, 2010 20:40

Post autor: warciarz »

Gran Turismo i to na nie oddałem głos. Crash oczywiście to także ikona PSX, ale jednak ta ścigałka głównie przyciągnęła mnie do zainwestowania w konsolę :)

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Zdecydowanie Crash Bandicoot
Lecz nie była to pierwsza gra jaką na psx grałem... a może była?... x]
W sumie też gry typu TombRaider (The Last Revelation)
Czy może poprostu jakieś wyścigowe typu GranTurismo czy Nascar :)

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Silent Hill.Jest jeszcze kilka gierek,które przypominają mi"stare czasy",ale to ta gra wciągała mnie po parę godzin każdego dnia.Dobrą grę można poznać po tym że po jej ukończeniu nie zarasta kurzem na półkach.Dla mnie Ciche Wzgórze było i jest taką grą.

Fender97
-#
Posty: 13
Rejestracja: pn 12 gru, 2011 20:43
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Post autor: Fender97 »

Z PSX raczej żadna gra oprócz Tekkena mi się nie kojarzy, ale z PS2 najbardziej kojarzy mi się oprócz w/w tylko Gran Turismo.
Nie ważne jak dobry jesteś, i tak znajdzie się ktoś lepszy.
Moje "usprzętowienie" : PS2 Slim SCPH-90004, nieprzerobiony, Memory Card 8MB Sony, Dualshock 2 Analog Controller.

ODPOWIEDZ