Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

2 obrazy

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Jazonas
-#
Posty: 3
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 21:01

2 obrazy

Post autor: Jazonas »

Może mi ktoś powiedzieć jak wypalić 2 obrazy na 1 płytę ? bo mam cd1 i cd2. ;/ Prosze o szybką odpowiedź. :->

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

No to cd 1 na jedną płytę cd2 na drugą płytę :)
inaczej się [chyba] nie da
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PSXmulticd/
Da się ale jak komuś uda się dwa obrazy płyty nagrac na 1cd to proszę o szczegółowy poradnik :D Bo mi się to niestety po wielu próbach nie udało...

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Ja wiem jak to zrobić to bardzo proste.

Po pierwsze te gry muszą się zmieścić na jedną płytę
Po drugie potrzebujesz nakładki (nie wiem jak to nazwać :P ) np:Paradoxa.
Ona pomoże ci stworzyć menu w płycie z którego później podczas ładowania płyty będziesz sobie wybierał grę.

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PSXm ... trona2.php

A tu masz wypowiedz na temat dzielenia gier na płycie bardzo znanego człowieka Beriona.

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Post autor: klocek1303 »

Uhmmm dziwne ale nie mogę tego zrobić ;p jak by miał ktos gotowy ten plik albo ktos by mi to opisal blbym wdzięczny bo jestem zieloy w tym temacie ;p pisze ze musza być exe a jam mam same cfg .... ;/

ODPOWIEDZ