Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

gry eboot.pbp - uruchomienie??

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

kubasan1
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 lut, 2009 12:14

gry eboot.pbp - uruchomienie??

Post autor: kubasan1 »

Witam!!

Mam grę w pliku eboot.pbp! Jak ja nagrać aby chodziła na playstation 1? Co nalezy zrobić? Z góry dziekuję za wskazówki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
olexy999
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 18 lut, 2009 17:32
Kontakt:

Post autor: olexy999 »

To jest format dla PSP. Ale możne damy rade.
Ściągnij PSX2PSP GUI i uruchom je z batch mode. Wybierz Twój PBP i lokalizacje na obraz płyty. Klikasz w extract i masz gotowy *.bin/*.cue lub *.img/*.ccd (lub inne zależy co wybierzesz w opcjach).
Tu masz linka do programu :

Kod: Zaznacz cały

http://dl.qj.net/PSX2PSP-popstation-GUI-v1.1-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/12928/catid/151
Później sprawdź czy gra Ci działa ( najlepiej na jakimś emulatorze ) Jeśli będzie działać to standardowo Alkohol 120 a potem zabawa :)

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

To żadna gra na PSP, rozwiązanie znajduje się w tym temacie :arrow: http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=681

Awatar użytkownika
KrecikDawid
-#
Posty: 33
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 19:15

Post autor: KrecikDawid »

Dzięki olexy999

Wreście rozpakowałem Crash Bash PL

Awatar użytkownika
ziomek1002
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 22 lip, 2009 11:22

Post autor: ziomek1002 »

mi tez hasaja nie,ture gierki thx

wedel_15
-#
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 lut, 2010 21:04

Post autor: wedel_15 »

to jest gra z psx przerobiona na psp. mam psp i tym programem przerabiam na eboot by konsolka odczytała. a można też rozpakować oczywiście, plik eboot.pbp i wyciągnąć plik np.iso.

ODPOWIEDZ