Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Emulator i gry multiplayer z inną osobą przez inte

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Paweloss
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 24 sie, 2012 16:23
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Emulator i gry multiplayer z inną osobą przez inte

Post autor: Paweloss »

Zastanawiam się długi czas, czy istnieje możliwość grania na emulatorze przez multiplayer. Pisząc multiplayer, mam na myśli, czy można grać z inną osobą przez internet w gry na PSX, które mają multiplayer, np. Medal Of Honor. Chętnie bym pograł w MoH z kimś z sieci.

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

primo ps1 nie ma gier online jeśli chodzi o ps2 to w moh nikt niegra online jak już bf2,cod3 i starwars batllefront2
PS2 SCPH 77004

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

jarząb13, nie pisz głupot.
Paweloss, tak jest możliwość grania online. Grałem tak w Tekkena 3. Zdażają się lagi ale grać się da. Służy do tego plugin Kaillera. I ejst to tak jakby tryb 2 graczy.

poradnik
=> http://www.honmaru.pl/artykuly.php?id=tk3online
hasło do moich uploadów: 1234

Paweloss
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 24 sie, 2012 16:23
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Paweloss »

ExGamer dzięki wielkie za odpowiedź. No dobra, czyli coś można. Jeśli można grać w Tekkena 3 z kimś innym online, bo można, to czy też można w inne gry? Na przykład CTR czy MoH ?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Z tego co mi wiadomo to tak ;) Bynajmniej słyszałem o internetowych potyczkach w CTR.
SCEE™

Paweloss
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 24 sie, 2012 16:23
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Paweloss »

Naprowadź mnie ktoś na tor, jak to zrobić z tym, żeby grać online :)

ODPOWIEDZ