Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Import Player - problem z nagraniem

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

animare pisze:Laser mojego PSX-a jest bardzo wybredny i wypalając płytki na prędkości x4 tak jak wiele osób radzi czy jakiejkolwiek w przedziale 1-10x nie chciało w ogóle działać. Dopiero gdy zacząłem nagrywać gry z prędkością 20x na płytkach Verbatim wszystko ruszyło, wcześniej płytki wczytywały się do biosu lub logo PS na czarnym tle. Może to będzie jakaś mała wskazówka by spróbować.

@Quake96: podstawowe Verbatimy są bardzo dobre, oczywistym jest, że AZO będą wyższej jakości (przy czym niestety dużo droższe - przynajmniej u mnie) ale i tak moim zdaniem te zwykłe są dużo lepsze niż każda inna marka, no może wykluczając Sony i niegdyś TDK (nie wiem jak się mają teraz)
Nie ja jeden jestem zdania że zwykłe Verbatimy są słabe... Ot masz szczęście i twoja konsola dobrze je odczytuje ;) Generalnie jakościowo wypadają średnio, a na pewno tak jak wspomniałeś - słabiej niż SONY.
SCEE™

Psychosocial
-#
Posty: 11
Rejestracja: śr 07 lis, 2012 23:52

Post autor: Psychosocial »

Verbatim AZO - nie działa.
Nagrywałam inną nagrywarką (starszą) - też nie działa.
Co najdziwniejsze, import player ładuje się do Logo SONY, a inne nagrane gry nawet do logo SONY się nie ładują.
Mam 2 opcje: 1 wymiana na nowy chip (20zł) lub wymiana lasera (60zł). Co wybrać?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

To bardziej kwestia poprawnej analizy. Ale ja bym obstawiał, że to laser. No chyba, że gry stają na "Please Insert PlayStation Format DISC". I jeśli ten napis pojawia się dość płynnie, tzn. laser nie mieli płytą przez długi czas, tylko normalnie ją odczytuje.
SCEE™

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Sory za offtopica ale co to import player ? jakaś płyta typu "swap magic" ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie do końca. Import Player był przydatny dla tych którzy mieli chip odpalający kopie tylko w PAL. Nagrywało się go na płytę i dzięki niemu uruchamiało się kopie w NTSC.
SCEE™

Psychosocial
-#
Posty: 11
Rejestracja: śr 07 lis, 2012 23:52

Post autor: Psychosocial »

Wymieniony laser. Wszystko działa elegancko.
Temat do zamknięcia.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

tak jak mówiłem , sprawa prosta jak drut ;)
życzę długoletniego eksploatowania nowego laserka.
pozdro.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Zablokowany