Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Brak reakcji na tekken 3 iso epsxe 1.7.0-1.8.0

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

reshi
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 26 gru, 2012 20:09

Brak reakcji na tekken 3 iso epsxe 1.7.0-1.8.0

Post autor: reshi »

Witam jakiś czas temu pobrałem tekken 3 i emulator epsxe 1.7 wszystko ładnie pięknie działa ale dzisiaj jak głupi miałem ochote zagrać sobie na multi więc tam znalazłem jakiś poradnik wersja 1.5.2 emulator odpalam multi działa ale nikt nie gra . To chciałem sobie pograć na single na tym 1.5.2 nie wiem czemu się nie dało na 1.7.0 wszedłem na to netplay i wyłączyłem włączam tekken 3 czekam nic,właczam na emulatore 1.8.0 czekam nic . Normalnie pojawiało się namco klikam start i działa a teraz nic. Odinstalowałem tą syfną wersje 1.5.2 i zrobiłem spowrotem według poradników 1.7.0 ale i tak się nie ładuje. Wiecie może dlaczego ? Bardzo dziękuje z góry za odpowiedź i pomoc.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Po raz kolejny zacytuję samego siebie:
Zrób tak, najpierw usuń z dysku emulator, który posiadasz (wszystkie epsxe jakie znajdują się zainstalowane na dysku). Następnie przejdź do "Star/Uruchom", wpisujesz "regedit", przejdź do zakładki "HKEY_CURRENT_USER" następnie do "Software", znajdź klucz "epsxe" i usuń z niego wpis "config", a następnie usuń cały wpis "epsxe". Dzięki temu pozbędziesz się wszelkich ustawień emulatora zapamiętanych przez system. Później tylko zainstaluj na nowo emu ePSXe 1.8.0, skonfiguruj i opisz nam sytuacje, czy coś się zmieniło.
Proszę używać forumowej "szukajki", sporo było podobnych tematów ;)

ODPOWIEDZ