Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

MCBOOT PSX?

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

shearer14
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 14 wrz, 2013 15:17

MCBOOT PSX?

Post autor: shearer14 »

To mój pierwszy post na tym forum więc witam :) Miałem ostatnio zajawkę, żeby kupić sobie szaraka, lubię grać w stare gry, ponadto posiadanie takiego sprzętu to przyjemna rzecz. Kupiłem na allegro konsolę, jak sprzedający twierdził, 'z kartą pamięci umożliwiającą odczytywanie kopii gier', bardzo dziwne, gdyż MC na PSX ma mało pamięci a internet milczy na hasło MCBOOT PSX. Nigdzie na mieście nie można dostać od ręki ani jednej gry na PSX'a, więc jeszcze nie przetestowałem jej na grach oryginalnych bo czekam na GT2 z allegro, natomiast chciałem uruchomić jakąś kopię. Facet twierdzi, że grał przy użyciu tej karty w FIFE 98, na karcie są zapisy z gry więc chyba nie kłamał. Sama karta nie jest oryginalna napisane jest na niej że ma pamięci 8mb, więc jest podzielona na kilka wirtualnych kart pamięci. Na przodzie jest przycisk, trzy lampki i nad nimi kolejno 1 2 3. W gui konsoli, przy zmianie 'wirtualnej karty' zmieniały się save więc wszystko z nią gra. Nie wiem czy nagrywam gry źle, czy ta karta to ściema. Dziwny jest fakt, że czasem gra załaduje się do czarnego ekranu i 2 razy nawet już miałem ekran 'SONY COMPUTER ELECTRONIC AND ENTERTAINMENT' czy jakoś tak. Ponoć sama konsola jest nieprzerobiona ale 2 razy bez tej karty też załadował się czarny bootscreen PS. Dodam, że facet twierdził że gry odpalały mu gdy na karcie 'świeciła się dioda nr3'. Na karcie nie ma żadnych innych podejrzanych plików innych niż save z gry.
EDIT: PRO EVOLUTION SOCCER 2 ładują się początkowe loga w grze, dochodzi do intro tam mocny pokaz klatek i koniec.

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

Wygląda że kosnola jest przerobiona a gry mogą nie działać z wielu powodów złe płyty, złe parametry nagrywania czy po prostu laser wydaje swoje ostatnie tchnienia
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

shearer14
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 14 wrz, 2013 15:17

Post autor: shearer14 »

Wyczyscilem laser, samo 'oczko' jak i przedmuchalem cały mechanizm. Okazało się ze po tym zabiegu wszystko zaczęło odpalac. Tak jak powiedziałeś mcboot to totalny mit bo konsola jest przerobiona. Co ciekawe gdy wyciągnąłem magiczną kartę która sprzedawca reklamował jako pozwalająca uruchomić kopie to pad przestał działać. Gdy jest wlozona to działają 2 pady z tym że w 1 z nich nie działa analog. Jak wyłącze analogi w padzie 1 to działają w 2, a jak włączę je znów to wyłączają się w 2. To już inny temat ale jednak bardzo dziwna sprawa. Uważajcie na oszustów z allegro ;)

ODPOWIEDZ