Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Problem z gex 3: Enter the gecko

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

TimmyPsx
-#
Posty: 25
Rejestracja: czw 07 mar, 2013 20:15

Problem z gex 3: Enter the gecko

Post autor: TimmyPsx »

Cześć z tej strony Timmypsx. Mam problem z grą gex 3 : enter the gecko. Tylko w tej grze nie działają mi gałki od pada podpiętego do kompa przez usb. w innych grach ( crash bandicoot warped , toy story racer , 40 winks) gałki działają normalnie. wiecie jak rozwiązać ten problem ? z góry bardzo dziękuje :-)

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Wygląda na to, że ta gra nie obsługuje analogu.
Obrazek

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

wedlug europejskiej okladki gry gra obsluguje analogi
zaraz zobacze u siebie czy dzialaja mi analogi

sprawdzone i dziala po wcisnieciu f5 moglem normalnei chodzic analogiem

co do problemu to hmm sprawdz czy na innej wersji emu dzialaja jak nie to sie zaraz cos pokombinuje

aha to moze byc glupie ale tak na wszelki wypadek sprawdz czy na pewno masz ustawionego dualshocka w opcjach : D (mi pare razy samo sie przestawialo)
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

TimmyPsx
-#
Posty: 25
Rejestracja: czw 07 mar, 2013 20:15

Post autor: TimmyPsx »

Okazało się że nie miałem ustawionego dualshocka w opcjach xd . dzięki za pomoc :mrgreen:

ODPOWIEDZ