Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Turniej Gran Turismo 2 - Zapisy!

pomoc i wszystko co dotyczy konsoli PSX, emulatorów, programów itp.

Moderator: Moderatorzy

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

No czekam na turniej a nie! :D

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Aktualnie brak czasu i chęci, poza tym brak odpowiedzi LISTI na moje wiadomości dotyczące rozgrywki.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

Dobra ja jednak rezygnuje ze startu w tym turnieju. Ładowarka mi w PSP padła. I teraz jedyny sprzęt na jakim mogę grać w cokolwiek to telefon z Androidem (HTC Desire).
Nie ma sensu żebym startował, bo sprawdzałem emu psx na androida i Resident Evil 3 mi się ciął na HTC. Także mnie nie bierzcie już pod uwagę.
Reszcie o osób startujących pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Ten Desire z 2010r? Jesli tak to mam taki sam tel. 8-)

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Andycandy - nie ładowarka, tylko bezpiecznik który jest w okolicy gniazda ładowania. Spięcie musiało być i poszedł z dymem.

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

@Stalliion nom dokładnie ten Desire z 2010 roku. Z wgranym oficjalnym Cyanogenmod 7. Podkrecony procesor itp. A na Fpse 0.11.11 głupi Resident Evil 3 mi się tnie. Jedyna gra w jaką mogę normalnie pograć na psxa to Yu-Gi-Oh Forbidden Memories.
No ale co poradzić. Telefon już dość wiekowy jest i nie ma od niego wymagać nie wiadomo czego.
@ Gomuł ładowarka poszła, bo podstawilem drugą od PSP 2004 kumpla i normalnie się PSP ładowało.
Nie mam kasy, i nerwów już do tych PSP (to mój trzeci model i w każdym się coś popsuło prędzej czy później) żeby się z tym męczyć i denerwować.
Jak już pisałem na innym forum.
Więcej nic z nowych sprzętów Sony nie kupię w życiu (wypuszczają buble w porównaniu do starego PSXa i PS2 FAT). Mam na myśli tutaj wszystkie nowe konsole, telefony itp. Od PSP wzwyż (PSX i PS2 to były i są konsole z którymi nigdy żadnych problemów nie miałem). Reszta to dla mnie chłam na chwilę obecną.
Więc więcej nic od nich nie kupię , szkoda pieniędzy i nerwów.
Dobra to tyle, bo offtop robie .
Żeby nie było, wszystkim startującym w turnieju życzę miłego grania.
Pozdrawiam
"Hey, would you say I
became a hero?"

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Ja mam PS2 od 2002 i oj nerwów było. Afera laserowa, konsola wyświetlała zieloną papkę na początku po kupnie.... Jak PSP to tylko fat. PSX też nie był wybitną konsolą. Lasery to padaki straszne. Jedynie Dreamcast u mnie z 2000 roku chodzi bezawaryjnie i oprócz mnie miał już przynajmniej 3 właścicieli.

Trzyzet
-#
Posty: 23
Rejestracja: czw 18 lip, 2013 13:11

Post autor: Trzyzet »

andycandy, przecież możesz ładować PSP z portu USB : d

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

@Trzyzet wersje FAT? Wątpię. Ładowanie USB w PSP Sony wprowadziło dopiero w modelu 2004. A żeby FAT ładował z USB trzeba rozebrać całe PSP i przylutować kabel.
Zresztą bawić się w to już nie zamierzam. Bo wczoraj kartę pamięci 8gb sprzedałem.
Teraz PSP na części sprzedam, lub całe za kolo 50zł, dołożę kolo 100 i kupuje PS2. Dobra to tyle. Ja lecę bo wam tutaj serio offtop robie.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Zgłaszam się, jeżeli to ogólnie wypali xD
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ