sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Jaka to gra na psx?

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Sierpas
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 16 kwie, 2014 23:29

Jaka to gra na psx?

Post autor: Sierpas »

Witam, mam dylemat odnośnie jednej gry na psx / ps one, która utkwiła w mej pamięci, jednak nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy.
Pamiętam iż w tej grze zaczynaliśmy jako jakiś wódz na sporym obszarze, którym mogliśmy ścinać drzewa na ogół zbierać surowce i budować coś w stylu wioski, gdzie z każdego budynku dostawaliśmy coraz to lepszych pomagierów, wojowników, Nasz Wódz posiadał umiejętności walki, a głównym celem gry było pokonanie drugiego wodza, który tak samo jak my rozbudowywał się, lecz w jakimś innym często odosobnionym miejscu na tyle, ze dopiero bo zdobyciu surowców można było się do niego dostać. Na rozgrywkę patrzyliśmy z góry, i to chyba na tyle. Mam nadzieję że te informację wystarczą Wam do rozpoznania gry na czym mi zależy,
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

hasło do moich uploadów: 1234

Sierpas
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 16 kwie, 2014 23:29

Post autor: Sierpas »

To nie to, grafika była na lepszym poziomie ;/

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

to moze Populous - The Beginning?
https://www.youtube.com/watch?v=ftvVFslrw2M
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Sierpas
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 16 kwie, 2014 23:29

Post autor: Sierpas »

Tak jest, to jest to dzięki wielkie :)

ODPOWIEDZ