sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Potrzebny tytuł gry

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Piedro19b
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 paź, 2014 21:27

Potrzebny tytuł gry

Post autor: Piedro19b »

Witam, jestem tutaj nowy (od dzisiaj).
Poszukuję pewnej gry z dzieciństwa z PSX. Jest to gra 3D, w której gra się facetem ciemno ubranym (jak dobrze pamiętam, coś jak w stylu ninja), widok postaci był z 3 osoby (zza pleców bohatera). Chodziło się przede wszystkim po zamkniętych pomieszczeniach i biło przeciwników bronią, którą znajdowało się w skrzynkach. Była to broń palna lub również pałka.
Gra była przechodzona liniowo, poniżej podam kilka rzeczy charakterystycznych tej gry:
1. Nasza postać potrafiła robić salto do tyłu.
2. W 1 planszy jako bossem do pokonania by kowal mutant.
3. W innej planszy na koniec zjeżdżało się w dół gdzie był boss, którego podrzucało się mięso i gdy je jadł to trzeba było w niego strzelić by się zadławił (w ten sposób tracił życie).
4. W dalszej części gry po wybraniu jednej z dwóch możliwych dróg, był duży dinozaur w holu, po bokach były windy i beczki.
5. Nie raz by gdzieś się dostać, trzeba było złapać się drabinki na suficie i iść wzdłuż niej.
Myślę, że wystarczy tyle opisu by ktoś podał tytuł tej gry.

A przy okazji szukam tytułu jeszcze jednej dość małej gierki z PSX, gdzie byliśmy białym ludzikiem. Gra 2D, widok był jako przekroje pokoi (pomieszczeń) i szuka się ukrytych pieniędzy (np. w szafce, za łóżkiem, w lustrze itd.) Trzeba było znaleźć te pieniądze przed komputerem, a następnie uciec z tego domu i samolotem szru... ;) Tą gierkę jak grałem u wujka lata temu była na tej samej płycie co Command Conquer Red Alert (jeśli to ma znaczenie). Pozdrawiam serdecznie;)

Awatar użytkownika
andycandy
-#
Posty: 117
Rejestracja: ndz 02 lut, 2014 12:48
Lokalizacja: ĹÂ￾Ä‚Å‚dz

Post autor: andycandy »

A to nie będzie któraś z części gry MediEvil?
Na moje oko cześć 2 MediEvil.

Bo podobnie z tymi drabinkami, dinozaurem było.
Mam nadzieję że pomogłem.
"Hey, would you say I
became a hero?"

Piedro19b
-#
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 paź, 2014 21:27

Post autor: Piedro19b »

Nie, zdecydowanie nie;)
Poza tym co napisałem, to w MediEvil'u widok z 3 osoby jest daleki i można kamerką obracać. W mojej grze poszukiwanej, widok był bardzo bliski zza pleców i wydaje mi się, że nie można obracać było samej kamery.

ODPOWIEDZ