Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Taxi 2

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
klocek1303
-#
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 maja, 2008 12:39
Lokalizacja: SKarland

Taxi 2

Post autor: klocek1303 »

Mógłbym poprosić Taxi 2 na inny server jeśli ktoś ma bo zanim ściągnę z niemieckiego rapidshare to mi trochę zejdzie a zależy mi na tej grze ;-)

Awatar użytkownika
skate432
-#
Posty: 82
Rejestracja: pt 25 wrz, 2009 13:29
Lokalizacja: Czerna
Kontakt:

Post autor: skate432 »

Ja też proszę taxi 2
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Gra Taxi 2 przecież jest już w dziale download :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=366

Edit: Mój błąd, mimo, że gra jest dodana to użytkownik który ją dodał nie raczył sprawdzić czy działa. Gra skonwertowana jest na psp.

Edit: Noo proszę :P nawet takiej opcji nie brałem pod uwagę. Dzięki Michael ta informacja na pewno przyda się innym.
Ostatnio zmieniony ndz 21 mar, 2010 20:49 przez Drakson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

ale to nie ma problemu, pobierasz ICETEA i w 15 sek. z powrotem masz na PSX :)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ