sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

MK Trylogi

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Gutek
-#
Posty: 1
Rejestracja: pt 17 paź, 2008 22:50

MK Trylogi

Post autor: Gutek »

Hej !! mam wielką prośbę mianowicie : Jak by ktoś mógł to w dziale Gry na PSX --> Mortal Kombat Trylogi niech umiesci link ( 1 tylko ) z całą grą MKT ponieważ ja nie mogę ściągać 4 partów po ściągnięciu 2 partu wyskakuje mi jakiś błąd i już 3 partu nie mogę ściągać :/ Więc plsss Dajcie całą gre w jednym pliku z góry thx jak cos pisac na GG : 3561498 i przedstawić się jako "Specjalista od MKT" :D
elo ziomki :D

Awatar użytkownika
cloud18
-#
Posty: 62
Rejestracja: sob 27 wrz, 2008 23:16
Lokalizacja: Gdańsk City
Kontakt:

Post autor: cloud18 »

to nie będzie zbyt łatwe ponieważ gra na pewno zajmuje co najmniej 100 mb a co za tym idzie rapid share albo odsiebie nie pozwala na wysyłanie tak dużych plików jedyne co mozna zrobic to poprosic autora o umieszczenie ich na innym serwerze hostujacym pliki albo jeśli oczywiście autor ma taka możliwość jakiś ftp.
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Zajrzyj do tematu z grą, dodany FTP. Serwer nie powinien być przeciążony, jeśli taki komunikat sie pojawi to proszę próbować o nietypowych porach.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Spróbuj to :
(PSX) Mortal Kombat Trilogy - v1.0 (NTSC-U) 339mb compressed

Kod: Zaznacz cały

http://swiatpsx.pl/viewtopic.php?p=1057#1057
Ostatnio zmieniony pt 12 gru, 2008 11:05 przez michael69, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

michael69, koduj linki w znacznikach

Kod: Zaznacz cały

 i tutaj nie podaje się linków tylko odnośniki do tematów z grami w dziale Pobieralnia.

ODPOWIEDZ