Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Szukam 3rd person shootera

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

Maltadelo
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 lis, 2013 00:42

Szukam 3rd person shootera

Post autor: Maltadelo »

Dostałem tą grę darmowo przy zakupie PSX. Jesteśmy czymś w rodzaju tajnego agenta i dostajemy się na pociąg opanowany przez terrorystów, po zabiciu paru z nich na dachu wchodzimy do środka i czyścimy kolejne wagony, nie jest to typowa strzelanka, pamiętam, że trzeba było znajdować różne karty do przejścia w niektórych miejscach albo przejść przez system wentylacyjny. Nie wiem czy cała gra to ten pociąg czy może to tylko pierwszy etap, bo nigdy dalej nie doszedłem.

@edit Główny bohater miał wygląd w stylu komandosa.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Minęło trochę czasu od kiedy napisałeś posta, ale być może nadal nie znasz tytułu gry, której poszukujesz.
Tytuł: "Covert Ops: Nuclear Dawn" (wersja NTSC-Ameryka) lub "Chase the Express" (wersja PAL-Europa), mam nadzieje, że pomogłem :)

ODPOWIEDZ