Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Szukam gry na PSX - o Zielonym Kosmicie (więcej w temac

jesli szukasz jakiejś gry bądź link na stronie nie działa to pisz tutaj, to samo tyczy się emulatorów i wszystkiego innego

Moderator: Moderatorzy

TraBleR
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 12 sty, 2013 16:53

Szukam gry na PSX - o Zielonym Kosmicie (więcej w temac

Post autor: TraBleR »

Witam poszukuje gry w której poruszało się zielonym kosmitą jak pamiętam który miał tak jakby moce telepatyczne. Gra typu platformowa lub przygodowa. Jeżeli dobrze pamiętam w grze poruszało się z bocznej perspektywy. Niestety tylko tyle mogę o niej napisać. Jeżeli ktoś ma tę grę i mógłby ją za uploadować lub po prostu podać tytuł, proszę o odpowiedź w temacie.

Pozdrawiam.

Ralf
-#
Posty: 6
Rejestracja: sob 26 paź, 2013 23:03

Post autor: Ralf »

Była to ogólnie rasa "zielonych kosmitów", czy był nim tylko główny bohater?

Łącząc z sobą opisy "gra platformowa/przygodowa", "boczna perspektywa" i "moce telepatyczne", przychodzi mi na myśl tylko seria Oddworld. Dasz radę jednak przypomnieć sobie więcej szczegółów?

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Też mi to pasuje do gier:
Oddworld: Abe's Exoddus
lub
Oddworld: Abe's Oddysee
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

TraBleR
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 12 sty, 2013 16:53

Post autor: TraBleR »

Tak to właśnie tego szukałem. Dziękuje bardzo, nawet znalazłem linki do pobrania na forum. Oczywiście za pomoc lecą + . :-D

ODPOWIEDZ