sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Nowości: Otwarto Sklep ŚwiatPsx

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Nowości: Otwarto Sklep ŚwiatPsx

Post autor: Witold »

Oficjalnie ogłaszam, iż w dniu 27 Czerwca została wprowadzona nowa zmiana na forum, mianowicie Sklep ŚwiatPsx. Wraz z LukasTe doszliśmy do porozumienia. Z każdego przedmiotu 15% jest przekazywane na rozwój tego forum, co bardzo się przyda. Mam nadzieję że zaufacie najnowszej usłudze. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa, że nie zrobimy Was w ,,bambuko,, . Każdy sprzęt był sprawdzany. Co niedzielę nowa dostawa towaru. W niedalekiej przyszłości planujemy poszerzyć różnorodność towaru. Zachęcam do zakupów :)

Pozdrawiam! Witold

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Hmm...podoba mi sie to, sam mam oryginalnego PSX'a, więc tu raczej odpada, ale jakby mata taneczna, pistolet i gry były w sprzedaży to już pierwszy jestem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Fani PSX powinni znaleźć bardzo wiele dla siebie i dla swojej cennej konsoli. Ceny nie są wysokie, a przy okazji możecie wesprzeć forum, które jest nam tak bliskie ;)

Awatar użytkownika
Witold
-#
Posty: 523
Rejestracja: czw 25 lut, 2010 17:40

Post autor: Witold »

Blaevy, w niedalekiej przyszłości jest to bardzo możliwe

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

Liczyłbym może na multitab to grania w 4 ;)
Ocalić od zapomnienia PSX

Zablokowany