Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Prośba do użytkowników

niepotrzebne/przestarzałe tematy

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Prośba do użytkowników

Post autor: Zohan »

Jeżeli ktoś w jakimś temacie napisze "fajna gra" czy "dajcie nowe linki", nie spamujcie mu tym regulaminem, tylko piszcie do michaela69 albo LuKasTe (chyba że w przyszłości "raportuj post") to najwyżej usuną to, a przypominając regulamin sami łamiecie tą zasadę
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Przypominamy, a w późniejszym czasie usuwamy w miare możliwości. Mam nadzieję, że aktualnie takie rozwiązanie zapobiega takim działaniom na szerszą skale.. widocznie ostrzeżenia w ogłoszeniu na każdej stronie są słabo widoczne :roll:
Zastanawiam się nad innym rozwiązaniem.. ale to czeka w kolejce.

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

Moze w dziale Hydepark powinien powstać jakiś śmietnik(archiwum) na stare i nie potrzebne Tematy. Ale to tylko propozycja
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

Dlaczego tematy mają być nie potrzebne ??

Kto tak głupio stwierdza.. Tematy są potrzebne i pomocne dla wszystkich którzy odwiedzają nasze forum..

To moje zdanie :)

Awatar użytkownika
sosna123
-#
Posty: 182
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 21:35

Post autor: sosna123 »

Moim zdaniem to pisanie jest potrzebne bo większośc z nas napewno nie czyta regulaminu i nie wie że w dziale pobieralnia nie można pisac. Natomiast gdy ktos mu o tym napisze już będzie wiedział ja tak miałem pisałem ale michael69 ostrzegł mnie że tu nie piszemy i już wiedziałem na przyszłość
masz pytanie nie krępuj się pisz ;)

psx,ps2 forever

Awatar użytkownika
qpawlo94q
-#
Posty: 103
Rejestracja: pn 18 sie, 2008 16:24
Lokalizacja: Racoon City
Kontakt:

Post autor: qpawlo94q »

qpawlo94q pisze:Moze w dziale Hydepark powinien powstać jakiś śmietnik(archiwum) na stare i nie potrzebne Tematy. Ale to tylko propozycja
Jak powiedziałem To tylko Propozycja :]
"Nie ranga odzwierciedla usera"

I have:
PSX
PSP

Awatar użytkownika
Hudy
-#
Posty: 247
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009 01:02
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Hudy »

No temat nie pisania w dziale pobierania był poruszany ze sto razy....

Zablokowany