Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

[SPRZEDAM] PS2 Slim 90004 8B, modbo 760 i FMCB zestaw

darmowe ogłoszenia sprzedaży

Moderator: Moderatorzy

hetm4n
-#
Posty: 74
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 13:11
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

[SPRZEDAM] PS2 Slim 90004 8B, modbo 760 i FMCB zestaw

Post autor: hetm4n »

Witam! mam do sprzedania
-PS2 Slim wersja SCPH 90004 z wmontowanym chipem ModBo 760 ,
-1 pad,
- 1 karta pamięci 64MB (jakościowo bdb) z wgranym Free MC boot ( można oglądać filmy avi, słuchać mp3, oglądać zdjęcia, i wszystko to co umożliwia to oprogramowanie) ,
- przewód AV wraz z przejściówką na SCART (euro),
- przewód Component(lepsza jakość obrazu na telewizorach LCD,LED,Plazma),
- kabel zasilający,
- Pudełko, instrukcje obsługi,
-2 gry : DOWNHILL Domination oraz Second Sight
Konsola 100% sprawna, mało używana, dokładnie to kupiłem ją nówkę z chipem 3 lata temu, a po pół roku zakupiłem PS3 i konsola potem pełniła element kolekcji na półce nieużywana obok PS ONE, Chip działa bezproblemowo, czyta różne płyty, ja kopie zapasowe gier nagrywałem na Verbatimach zawsze bo są najlepszej jakości. Na połyskowym elemencie konsoli znajdującym się u góry jest trochę delikatnych rysek spowodowanych kładzeniem pada na konsoli, tak pozatym reszta idealna. POLECAM! konsola z rąk prawdziwego konesera marki PLAYSTATION więc wszystko napewno sprawne, niestety sytuacja finansowa spowodowała wyprzedaż mniejszej części kolekcji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


250zł+10zł wysyłka pocztą priorytet

Kontakt tel 516283652, email hetman1989r@wp.pl, gg 10587682

ODPOWIEDZ