sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Anime

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Cril
-#
Posty: 11
Rejestracja: sob 06 lis, 2010 16:26

Post autor: Cril »

Youkai pisze: Z początku myślałem, że "FMA" to coś kiepskiego, ale zmieniłem zdanie naprawdę praktycznie każdy odcinek niesie ze sobą jakiś morał mniej bądź bardziej poważny i pobudzający serce i mózg ;)
Ja ze swojej strony proponuje czytać mangę gdyż akurat wersja filmowa jest do bani ( czyt. anime ). :) kiedyś kolega mi pożyczał FMA Mange przed wyprowadzką i powiem wam, że więcej wiem przeczytając te 16 tomów niż z takiego anime ;>
Człowiek jest jak bot, codziennie zjada, siedzi w ubikacji i myje zęby
UWAGA! Co do ostatniego to zależy kto :P

Awatar użytkownika
Blake
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 17 mar, 2010 16:53

Post autor: Blake »

Anime oglądałem przez rok obejrzałem z 15 czy 20 anime ale potem już nie było żadnych fajnych . Jeśli jest jakieś fajne to jest jedna seria i góra 40 odcinków .

Sasuke1992
-#
Posty: 23
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 17:52
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: Sasuke1992 »

Dla mnie po Naruto Shippuuden na drugim miejscu jest Elfen Lied...trochę masakryczne anime ale da się oglądac :mrgreen:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ej a słuchajcie to jest taki interaktywny komiks.

Znalazłby ktoś fajne streszczenie fabuły? Albo jakiś spis dialogów? Wszystko jedno jaki język byle miał normalne litery. Włoski, polski, niemiecki, angielski, hiszpański , portugalski i rosyjski najabrdziej preferowane.

http://www.snesorama.us/board/showthread.php?t=20512
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Trochę się pozmieniało na forum wreszcie jacyś fani anime się pojawili :-D
Moja historia z anime i mangą zaczęła się właściwie od jetixa xD teraz sobie nie wyobrażam jak ja mogłem to oglądać :P anime z dubingiem i wyciętymi scenami ;] zaczełem od naruto było spoko i mi się podobało ale oczywiście polska telewizja gwarantuje widzom żeby świetnie zapamiętało każdy odcinek :-? więc musiałem poszukać sobie anime na własną rękę i tak oto znalazłem i oglądam do dzisiaj :D moje anime i mangi :
Naruto normalna serie i Shippuuden
Berserk
Death Note
Jeżeli dobrze pamiętam to bo bo bo czy jakoś tak ale nie wiem czy to się zalicza xD jeżeli ktoś oglądał to wie o co mi chodzi :-)
Bleach
Fullmetal Alchemist
to chyba wszystko :P
Obrazek

Awatar użytkownika
.Nagatto.
-#
Posty: 66
Rejestracja: wt 19 lip, 2011 21:47
Lokalizacja: Włoclawek
Kontakt:

Post autor: .Nagatto. »

Dla mnie TYLKO Shippuuden.
Dlaczego?
Oglądałem dużo anime np: Dragon Ball , Fair Tale,Death Note itp...
Lecz tylko w Shippuuden'ie , odkryłem ukryte przesłanie do oglądającego..
To nie tylko anime , w którym ma na celu pokazać przemoc itp.
Chcesz się dowiedzieć?
Obejrzyj ! Polecam!
hmm może skuszę się na inne anime , jak będzie godne zastąpienia <jak dla mnie>Shippuuden'a.

Plusy i minusy tego anime ? Według mnie :
+ wspaniałe postacie
+ wspaniałe soundtracki
+ "Fabuła"
+ Patrząc na styl walki: techniki jutsu itp
- Bardzo wiele fillery'ów , po walkach z "bossami" np: Naruto vs. Pain/Nagato

ODPOWIEDZ