sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

jak spolszcza się gry?

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kapaziomal
-#
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011 10:52

jak spolszcza się gry?

Post autor: kapaziomal »

Mam zapał do spolszczenia jakiejś gry, lecz nie wiem jak... bodajże programem hex editor (?) czy jakoś tak się da, ale czy to musi być tak mozolne?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Kilka poradników
=> http://grajpopolsku.pl/articles.php?cat_id=3
Polecam również zarejestrowanie się na forum GPP gdzie znajdziesz ludzi skłonnych do pomocy. ;)
BTW hexedytorem tłumaczy się mozolnie i ciężko i jedyny sposób na to, aby było szybciej i wygodniej to wyciągnięcie plików językowych za pomocą odpowiedniego programu, w większości napisanego pod konkretną grę.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
kapaziomal
-#
Posty: 30
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011 10:52

Post autor: kapaziomal »

Powiesz mi od czego zacząć? jak z obrazu wyciągnąć pliki tekstowe itd?

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Od kupienia oryginalnej gry i zrobienia jej obrazu aby być na 100% pewnym, że jest on nie RIPowany. ;)

A tak na serio, polecam poradnik RPGa. Jest w nim wyjaśnione wszystko krok po kroku. ;)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ