Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Fizyka - wytwór szatana!

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Fizyka - wytwór szatana!

Post autor: LISTI »

Czy tylko ja, czy inni forumowicze twierdzą, że fizyka jest wytworem szatana? Po co utrudniać sobie najłatwiejsze czynności o wzory i liczenie z nich np. tarcia jedno ciało o drugie? Po co nam fizyka w życiu? Umiem rzucić piłkę, a jakie siły na to oddziałują? - mnie to nie obchodzi! :D
W tym temacie, opisujemy swoje odczucia związane z tym przedmiotem.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Listi, sluchaj mnie kxxxa! Nie idź na humanistyczne studia! Jeśli bym mógł cofnąć czas to bym se poszedł na jakiegoś inżyniera kxxxa mać joł!

--------------------------------------------
DreamON panuj troszkę bo humanista wyłazi z Ciebie....
michael69
Ostatnio zmieniony wt 25 paź, 2011 01:35 przez DreamON, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, ostro poleciałeś :D

Ja tam nie łapie fizy w gimn. a co dopiero później bedzie...
SCEE™

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

LISTI, hm... dzięki fizyce siedzisz i bawisz się teraz kompem, konsolą a nawet pytania zadajesz i otrzymujesz humanistyczne odpowiedzi ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

michael69, zgadza się :)

Btw, od fizyki są Fizycy, a nie każdy chciałby zostać fizykiem. Bo po co np. taksówkarzowi fizyka? To trochę tak jakby powiedzieć, że aby czegoś używać musimy wiedzieć jak to powstaje. Jedni są po to, żeby tworzyć, a drudzy żeby korzystać z ich pracy. Np. piekarz piecze chleb, a klient go kupuje i nie interesuje go ile potrzeba mąki, aby bułki były dobre ;)


Oczywiście ten post, nie ma zamiaru podważać twojego zdania, lecz wyraża moja opinię dot. ogółu tematu, a nie twojej wypowiedzi ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Co za chała, po co w ogóle wchodzę na fora po pijaku :wstyd: ...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

DreamON, hehehe ;> Przynajmniej szczerze powiedziałeś co o tym sądzisz :D
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Fizyka się przydaje. Naprawdę. W wielu dziedzinach. Np żebyś wiedział czemu w zimie pranie też się suszy chociaż ciepło nie jest. Fizyka ok. Ale ja nie ogarniam chemii. To już jest totalna zwała. :/
hasło do moich uploadów: 1234

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jak chodziłem do 1 gim to było straszne. Nic nie umiałem, a miałem 4. Od 2 klasy jest nowa nauczycielka co lubi sporo żartować. Dzięki niej wszystko rozumiem i nie mam większych problemów.

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

a no tak z fizyki mam zadane na jutro ;/
Uważam, że fizyka to zuo ze względu na te wzory. O chemii nic nie wspomnę. Po co utrudniać sobie życia i marnować szare komórki na coś co mi nie będzie potrzebne. A jak już trzeba się tego uczyć to niech będzie 1 sposób obliczenia a nie 5. W zeszłych klasach miałem 5 z chemii i fizyki na koniec, ale szczerze mówiąc teraz nic nie umie. Pamiętam tylko na kartkówkę, a po wyjściu z klasy reset :D
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Nowex prawie każdy tak ma xD ja nie pamiętam 1 i 2 klasy gim :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

ExGamer,trafiłeś w sedno.Chemia to dopiero jazda po bandzie.Ale i fiza i chemia ma wiele zastosowań. Dzięki fizyce wiesz,jak przebiega np. tarcie a dzięki chemii możemy upajać się smakiem różnego rodzaju np. piwa ;-).Więc w życiu się przydaje a do nauki niekoniecznie :-)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

kiepsko jest się tego uczyć... ale browarka napić się można :D

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Masz bezwzględną racje :-D Bo piwo to życia smak,życia smak... :-)

ODPOWIEDZ