Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

INTERNET Zostanie OCENZUROWANY!

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

INTERNET Zostanie OCENZUROWANY!

Post autor: Quake96 »

Głowa boli od tego co polski rząd nie wymyśli... Chodzi mi oczywiście o ACTA, czyli projekt, który ma za zadanie zwalczać piractwo. Jak wygląda to w praktyce? a tak, że internet zostanie ocenzurowany, oraz każdy z nas będzie inwigilowany, a nasze ruchy w internecie będą śledzone... Dodam też, że rząd wdraża ACTA już 26 Stycznia br. a nikt o tym nie wie! Przecież to jawne oszukiwanie ludzi... Nie wiem jak wy, ale ja przyłączam się do protestu przeciwko ACTA... Zresztą sami poczytajcie i napiszcie co o tym sądzicie:

http://di.com.pl/news/42977,0,Polska_po ... cznia.html

http://prawo.vagla.pl/node/9631
SCEE™

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Ja to już od tylu lat słyszę że i tak tego nie zrobią ^^

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No zobaczymy, Oby nie, ale nawet jeśli to wejdzie w życie, to zaczną się liczne protesty, więc nawet jeśli wejdzie w życie, to równie szybko zniknie :)
SCEE™

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

I tak Ci wszyscy fejsbukowcy czy inne wiary będą jęczeć więc może to cofną ;p
Ja tam wszelkie bazy danych mam na dysku twardym ^^" więc jeżeli net odleci ... to jedynie kontakty mi umar... umrzej... u... ZGINĄ :3

xzer0

Post autor: xzer0 »

A ja mam to w D. Mogą mnie śledzić, ale i tak będę ściągał gry na PS2. Na pewno coś wymyślą jak ten szajs ominąć, albo okaże się że to jeden wielki pic na wodę.

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

Taa niech spróbują wolę nie wiedzieć jakie piekło będzie w Polsce i na ulicach (scenariusz jak z Resident Evil 6) :evil: gdyby zwykła ludność zarabiała tyle co polityk nie istniało by piractwo w takiej skali :-x
Obrazek

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »

Ehe będzie tak samo jak z SOPA i PIPA

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Niby Polska jest wolnym krajem, niby wszystko nam wolno, niby mamy wolność słowa, ale już niedługo. Pewnie podpiszą to, nie zwracając na wolę ludu. Chcą się po prostu podlizać USA. Nie przypomina wam to komunizmu? Po co im wiedzieć czy oglądam you-tóbe czy red-tóbe. -.-

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Niby jakieś głosowanie z 26 stycznia zostało odwołane - czy coś takiego - czyli... 1:0 dla neternałtów x]... ale niby ma ta "cenzuracja" na pewno kiedyś wkroczyć...

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Na innym forum też o tym dyskutują i tam powiem wam, że też się niepokoją ludzie... To będzie inwigilacja na zasadzie tego, że nasze ruchy w internecie (historia przeglądania, rozmowy gg itp.) mają być dostępne dla Policji i innych organów ścigania, aby mogli walczyć z piractwem... Oczywiście za tym pójdzie zamykanie kolejnych hostingów (pamiętacie OdSiebie?). Na dodatek możliwe jest też to, że ocenzurują materiały zamieszczone w necie (zdjęcia, filmy YT itp.) więc jeśli to ruszy (tfu, tfu) to będzie lipa. :roll:


A najgorsze jest to, że rząd robi wszystko za naszymi plecami. Przecież nigdzie oficjalnie nie ogłaszano wprowadzenia ACTA. Dopiero internet (chyba jedyne wolne źródło mediów) pokazał stan rzeczy.
SCEE™

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

E O
Jeżeli rząd to wprowadzi - to zobaczycie. Ja wiem że część rządu napie*rza na piratach typu muzyki, gier, itp. Jak nie oni to ich krewni - itd.
Żeby potem nie żałować - polecam wam ściągać bazy danych ^^...

A co do OdSiebie... q2 - MegaUpload... q.q

+++
Wczytując się dłużej to jest jeszcze bardziej porypane niż bym myślał O.o... tzn. np. na forum znikło by logo bo są tam umieszczone rzeczy z prawem autorskim ... ale w sumie najpierw by się na linki uwzięli...
q2 co gorsza wygląda to coraz gorzej - aż nie ukrywam sam się tym bardziej zainteresowałem.

Na wszelki wypadek - ściągać bazy danych a jak net upadnie - mamy dane - może odbudujemy q.q... może... ale co ja tam x] net nie upadnie... cnie?

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ostry96, Widzę, że wreszcie zrozumiałeś co ACTA za sobą niesie... Wiesz, jeśli ustawa będzie wprowadzona, to na pewno część stron typu MegaUpload poznika. Ale wraz z początkiem ustawy, zaczną się protesty i zrobi się o tym tak głośno, że w końcu ustawa padnie... To trochę tak jak z dopalaczami. Na początku były, potem zaczęły się ofiary itp., zrobiło się głośno, po czym wprowadzono ustawę anty dopalaczom. Dziś już nie ma po tym śladu. Tak samo będzie z ACTA, ale zapewne na początku zacznie się fala, i będą problemy.


PS: Net nigdy nie upadnie, ale za to może oberwać i wiele osób na tym straci...
SCEE™

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

Powiedzmy se szczerze że większość "ludzkości" na świecie - nie wychodzi z domu bez gógla x.x

+++
Sprawa robi się coraz ciekawsza Ananymousy robią dużo
http://twitter.com/anonymouswiki (sory że link ale wiecie co sie dzieje :/ )
co ciekawe - zablokowali strony jak na razie amerykańskie o KONSOLACH :c...
W momencie w którym to pisze - napisali że zablokowali kolejną stronę brazylijskiego sklepu x.x... Q2

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Panowie, widzimy się do czwartku.
Ale wydaje mi się to jakąś lipą, jeżeli kontrolowali by moje WSZYSTKIE ruchy i prywatne rozmowy, to ja chętnie bym zrezygnował z internetu (żyłem bez tego 11 lat, wytrzymam), jeżeli inni by robili jak ja, to dostawcy internetu mieli by MEGA straty i oni by protestowali przeciw ACTA. To jak narazie dla mnie jedyne normalne rozwiązanie, jeszcze Annymousi mogą coś zdziałać. Trzymajmy za nich kciuki.

PIRACTWA SIĘ NIE ZATRZYMA, PRZECIEŻ MOŻNA PIRACKIE FILMY, PRORAMY I GRY PRZENOSIĆ NA PEN DRIVE.
ACTA to jeden wielki SAMOBÓJ
Sory, teraz trochę politykowości, PiS to wykorzysta, obieca zniesienie ACTA i ludzie zaczną na nich głosować.
Kurde, zakładam własną partie, legalizacja zioła, bez ACTY, bez tolerancji dla homoseksualistów i wygram wszystko.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Post autor: snakeshake »

To samo zohan przed chwilą pomyślałem i chciałem napisać xD nie ma szans ta ustawa długo nie przeżyje.
Obrazek

ODPOWIEDZ