Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Minecraft Lagi

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Minecraft Lagi

Post autor: markomen1 »

Siemka ziomeczki mam problem i mam wielką nadzieję że ktoś mi pomoże więc wieczorami gramy sobie z kumplami przez neta w Minecrafta i problem polega na tym iż na kompie
Procesor 3.2GhZ (dwurdzeniowy)
4GB RAM'u
Karta Graficzna GT520
Gram sobie spokojnie wszystko ładnie działa i po około 10-15 min gra zaczyna się tak lagować że ojeju sam nie wiem czemu tak jest wcześniej grałem normalnie mam tak od 2-3 dni jedyna opcja to wyłączenie i włączenie Minecrafta ale znowu po około 15 min problem się powtarza czekam na jakieś propozycję co zrobić


Z GÓRY THX ZA ODPOWIEDŹ xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Oczyść komputer z syfów (pomoze Ci CCleaner) i zdefragmentuj dysk.
SCEE™

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

Chodzi Ci o lagi w polaczeniu z serwerem czy spadki FPS w samej grze? Sciagnij sobie program diagnostyczny (np OCCT) i sprawdz temperatury procka, grafy, ilosc zuzytej pamieci RAM w idle, podczas gry i przy pelnym obciazeniu. Odpal Task Managera i pozamykaj niepotrzebne aplikacje.

ODPOWIEDZ